Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    Kíváncsi vagyon nagyon erre a telefonra, leginkább élőben, hogy milyen. Az M110-es Samsungomat imádtam, még mindig megvan és semmi baja :-)

    A telefontokok annyira körülményessé teszik a napi használatot, kivenni a telefont, belerakni, stb. Na a defy bírná a nyúzást :-)

    Bár én napközben öltönyben nyomom, de akkor is kényelmesebb egy ilyen telefont lerakni a kocsiba a többi cucc mellé, nem kell tokokkal szórakozni, hanem egyszerűen csak ott van és nem kell folyton parázni, hogy megkarcolódik, stb. Nekem ez százszor többet ér, mint bármelyik üveg csili-vili borítás (nem, nem az almára céloztam, hanem csak általánosságban beszélek!). Amit meg főleg élveznék vele, hogy pl. edzőteremben futásnál, zenehallgatásnál vagy videó nézésnél simán rá lehet rakni a futógép kis tartójára, nem esik le, mert gumis a borítás - de ha leesik sem gáz, vagy ha az ember izzadtan megnyomogatja, akkor sem kell sajnálni. Nagyon állat :-) Bár érdekes módon nem-ütésálló-telefonok is estek már le (lerántottam gyors sétánál vagy bringázásnál a padlószönyegre az edzőteremben) és nem lett semmi bajuk. De sokkal jobb érzés, hogy ha le is esik, nem kell félteni.

    Amit sajnálok, hogy nem 1 Ghz proci került bele, később majd bajos lesz rárakni a legújabb op-ot ill. már most jöhetne 2.2-vel.

Új hozzászólás Aktív témák