Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz tibi-d #3826 üzenetére

    Köszi!
    Feltettem a Wifi Analyzert, ott belementem a View, Signal meter-be. Kiválasztottam az én hálózatomat, és mutatja is kb. 5 mp-ig a jelerősséget (-60-70-75 dB), majd elveszti a jelet, lemegy -100 dB-re, szintén kb. 5 mp-ig. Utána megint mutat jelet.
    Ez így nagyon nem tűnik jónak. :S Meg tudnád nézni, hogy nálad jó-e?
    Kipróbáltam egy nyitott hálózatot, és ott meg folyamatos jelet mutat, szakadás nélkül. :S
    Kipróbáltam a routerben a csatornát automatán, 3-ason, a módot bgnmixed-ről bgmixed-re tenni, csak g-re is, de semmi változás, mindegyiket szakadozik a jel.
    A Wifindert is feltettem, mutat a routerhez közel 90%-os jelet, a routertől pár szobányira 40-50%-ot. De kb. 6 listafrissítésből 3-szor nem látta a routeremet. :F
    Gondolom ez a baj, és emiatt szakad meg a Wifi.
    Van valakinek valami ötlete (a routercserén kívül)?
    Illetve akinek szintén szakadozik a wifi, légyszi nézze meg a Wifi Analyzerrel, hogy abban is szakadozik-e!! Akinek nem dobál a wifi, az is nézze meg légyszi, hogy nála jó-e Wifi Analyzerben!
    Köszönöm!

    MOD: Megkérdezhetném, hogy Neked a telefonod T-s, vagy GSM boltban vetted?
    Illetve a gyári romot használod?
    Neked is TL-WR1043N típusú routered van? Meg tudnád nézni, hogy a routeren, a Statusnál a Firmware Version-höz mit ír? (nekem ez van fent: 3.11.5 Build 100427 Rel.61427n )

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák