Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz YAS-dude #3172 üzenetére

    Ezzel az erővel azt is írhatnád, hogy vannak idióták, akiknek muszáj főzött ROM-okkal szórakoznia egy amúgy igen jól megírt rendszerű telefonon, némelyikük megszívja :)) Én mégcsak nem is rootoltam volna a telefont, ha a drága Google gondolt volna a kib***tt játék mentésekre, amihez semmi más rendszeren nem kell extra, mivel a játék könyvtárába ment vagy az erre a célra fenntartott könyvtárban a doksik közt - amihez nem kell rendszergazdai jog. Hogy ezt miért nem lehetett megoldani a mai napig, nem értem.

    Visszatérve az IP67-re, ha ráírja a gyártó, akkor kutya kötelessége lenne a telefonnak kibírnia, ha meg mégsem, szó nélkül kapnod kellene egy másikat. Beleírni a használatiba, hogy IP67, majd beázásra mégsem vállalni garanciát, elég nagy gerinctelenség. De ahogy pl. az USB csatlakozó gumidugója áll, eszembe se jutna vízbe - vagy bármilyen más folyadékba - tenni. Ez tényleg csak arra jó, ha elázol vagy vízbe esik, még érdemes legyen elhajolni érte.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák