Új hozzászólás Aktív témák

  • keflavik

    újonc

    válasz memoril #202 üzenetére

    Szia!
    A frissítéseket nem tudom. Szerintem időtálló, itt a strapabíróságra gondolok.
    Ezért vettem meg, mert erős üveg van rajta, meg por, ütés és vízálló. Nem kell mindenféle tokokat venni hozzá, jó úgy ahogy van. Pár hónapja van, többször leejtettem, kőre is, semmi baja. Ez nekem egyébként is röhejes, hogy veszel egy telefont, és mindenféle tokot, fóliát, minden szart kell rá venni, hogy normálisan tudd használni, különben vége van, megsérül, stb.
    A régi Nokiákra, Siemensekre milyen tokot kellett venni? Semmit, nem is létezett. Lassan megveszel egy telefont, és a jósnőhöz is el kell vinni, de minimum a képernyőjét le kell fújni csodatévő sprével :) :) Olyan ez, mintha veszel egy cipőt, aztán ezt meg azt kell venni még hozzá, hogy fel tudd húzni, meg hogy ne törje a lábad. Vagy veszel egy házat, de kell rá a tető fölé még egy tető, hogy ne ázzon be. Vicces.
    Azért vettem ezt, mert strapabírónak hirdették, eddig az is, és semmit nem vettem rá pluszban. Ja, és egy autó árát nem fogok egy koszlott telefonra kifizetni, amit úgy kb. 10-20 dollárért állítanak elő. A nagyon drágát 30-40 dollárért, csak hogy képben legyen mindenki. Nálam elvi kérdés ez.
    Akkuja 3-4 napig jó, ez is fontos volt nekem. Játszani nem szoktam, kinőttem belőle.
    Sokat telefonálok, kis whattsapp, viber, email, pár fotó időnként. Ha egy telefon egy napig se bírja, kb. egy napon belül b@sznám ki. Nem azért élek, hogy folyton telefont töltögessek.
    Van egy bajom vele, amit ide fel is tettem. Sajnos a fórumtársak nem tudtak segíteni, illetve meg se értették amit kérdeztem. Ha gondolod, olvass vissza.
    Kb. ennyit tudtam..., üdv: T

Új hozzászólás Aktív témák