Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neró

    őstag

    Na látom mindenki belelendült a témába. Nos akkor én is kifejteném bővebben az álláspontomat.

    BF3:

    Most az EA/DICE páros szerintem igen is nagy dolgot hozott össze vagyis próbál összehozni. Ha olvastátok az eddigi híreket akkor láthattátok, hogy számos dolog kedvez a BF3 -nak. Két részre bontanám (Előny - Hátrány).

    Előny:

    - Ingyen extrák
    - Limited Edition ugyan annyiba kerül mint az alap játék (és még így is olcsóbb az MW3 -nál) emellett számos extrát is tartalmaz
    - Új motor, gyönyörű grafika, rombolhatóság
    - Több mint 50 db fegyver és különböző kiegészítők hozzá (testre szabhatóság magas fokon játékstílustól függően)
    - Járművek, légi harc, nagy pálya stb.
    - Csapatmunkára kötelez
    - Realisztikusság

    Továbbá lesz még Klán támogatás és még ki tudja mi.

    Hátrány:

    - Origin és kitudja még milyen program futtatása (bár ez csak részben hátrány)
    - Nagy gépigény (a CoD -hoz képest legalább is - még nincs hivatalos)

    Aki meg COD Fan az még ide sorolná a nagy pályákat meg, hogy ez már szimulátor és nem kellene ennyire valóságosnak legyen stb..

    MW3:

    A mostani CoD -ban csak annyit látok, hogy újabb lehúzásokkal próbálkoznak holott új dolgot nem raktak hozzá meg semmi egyebet. Na de lássuk.

    Előny:

    - Viszonylag kis gépigény (előző codokhoz hasonló)
    - Kis pályák ( ez csak annak előny aki kifejezetten feszültség oldás vagy pihenésképp szeret a fal mellett menni néhány folyosón bekanyarodni és lőni)

    Hátrány:

    - Szinte nincs benne semmi új
    - A régi motort toldozgatják és már elavult
    - A BF3 -hoz képest grafikailag sehol sincs (de ezt a videók alapján is meg lehet ítélni)
    - Drágább közben nem több
    - Nem biztosít annyi lehetőséget mint amit a BF3 biztosítani fog, ebben beleértem a fegyverek testre szabhatóságát, karakter(katona) szabhatóságát és a járművek, repülők tankok, csapatszállítók használatát - ezek mind vagy nagyon halványan vagy egyáltalán nincs meg benne.
    - Csapatmunkát egyáltalán nem teszi szükségessé

    Egyszóval az MW3 tényleg az igazi Fanoknak való akik nem hajlandóak mást kipróbálni. Ők avval a ténnyel jönnek, hogy a CoD a legjobb FPS játék ami való igaz is de ezt inkább múlt időbe kellene rakni. Ami volt elmúlt sajnos. Ha csak a CoD2-4 utáni részeket megnézzük és összehasonlítjuk akkor láthatjuk, hogy a mapokon és a történeten esetleg még a fegyvereken más nem változott. Ennyit szerettem volna hozzáfűzni. Lehet kicsit hosszúra sikerült. Hozzátenném, hogy én 4 évet játszottam CoD2 -vel azaz 2007 óta és a további CoD -ok is azaz a CoD 4, 5 is itt van a polcon és nem kevés időt öltem beléjük tehát nem egy BF3 fan vagyok aki ideállított és most osztogatni akarja az észt. :)

    | www.diablohungary.hu

  • Neró

    őstag

    válasz Xaels #195 üzenetére

    Na igen. Mindenki ki akar emelkedni a többiek közül. Ha vesztünk akkor is elmondhatja, hogy "ő mindent megtett" és "első lettem" de igazából miatta vesztettünk.

    [ Szerkesztve ]

    | www.diablohungary.hu

  • Neró

    őstag

    válasz FuRiONight #224 üzenetére

    "Mert a BF3-a grafikai újításon kívül olyan nagy újításokat hozott volna be. Az is inkább a codban láttotakat hozza be. Csak értem, hogy miért a grafika a legfontosabb."

    Ez így szerintem igen vicces. :DDD
    De vegyük sorba. A CoD -ba mióta van 50 -nél több fegyver és katonai testre szabhatóság, illetve mióta mehetünk tankokkal, repülőkkel, helikopterekkel? - megmondom a választ, soha. Aztán még ott van, hogy vagy 10x nagyobb pályák vannak a BF3 -ban (sőt az egész Battlefield szériában mint a CoD -ban). ;)

    ... és még ott tartunk, hogy egy pár dolgot soroltam fel - máris ég és föld.

    (#226) Xaels: Azt elfelejtetted neki mondani, hogy vigyázzon a "robbanó kutyákkal". Elég ravasz mindegyik. :K :U

    [ Szerkesztve ]

    | www.diablohungary.hu

  • Neró

    őstag

    válasz FuRiONight #228 üzenetére

    Ha már itt tartunk - én meg azt nem szeretem mikor bemegyek egy házba és a kemper pro player (KPP :DDD ) ott ül a sarokban és csak nyomja a gombot vagy pörög egy helyben mert esetleg még meg is ijedt viszont ziher, hogy fejesre adja be neki (CoD).

    Amúgy a BF3 -ban lesz killcam (meg még sok más jó dolog) úgyhogy ez a probléma már nincs.

    | www.diablohungary.hu

  • Neró

    őstag

    válasz FuRiONight #231 üzenetére

    Még nincs. Csak annyit tudunk, hogy most Szeptemberben.

    | www.diablohungary.hu

Új hozzászólás Aktív témák