Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergosz2

    veterán

    válasz Neró #86 üzenetére

    addig ne várjunk új motorral érkező codot amíg ezt a konzolgenerációt le nem váltják.
    A cod egyértelműen xbox platformra készül ,ott már húzónév lett.

    bf3
    Origin és kitudja még milyen program futtatása (bár ez csak részben hátrány)

    ezt nem nevezném hátránynak.Aki emiatt nem veszi meg szerintem marhaságot tesz.
    Az origin nem a bf3 miatt jött létre , a következő EA-s játékok is erre érkeznek.

    Nagy gépigény

    Azért annyira nem vészes , de hivatalosat még nem kaptunk.Ha nem valami ócska konzol portot kapunk(pl: bfbc2) akkor nem lesz gond a gépigénnyel.

    mw3

    Kis pályák
    engem ez kifejezetten irritált pl mw2 ben mindegyik pálya egy lyuk volt.Jó az se rossz ha van pár ilyen map pl: cod2 ben Stalingrad de azért mindegyik.

    hátrányokkal egyet értek.

    Összefoglalva:
    Régen nagy codos voltam , de ami az mw2 vel megkezdődött az már nagyon nem tetszik nekem.Azóta már megbántam hogy megvettem az mw2-t de cod:bo-t még jobban.

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

  • FuRiONight

    őstag

    válasz Neró #225 üzenetére

    Egyáltalán nem szeretem a járműharcot, a pályák mérete meg kifejezetten zavar, nincs kedvem 5 percen át csak futni, hogy valami camper sniper leszedjen, és még azt sem tudod honnan lő le, mert úgye nincs kill cam. Után a pedig jöhet a várokozás a reswamp-hoz. közelbe meg elalszok :U Ez BC2-be volt, az újba nem tudom hogy lesz.

    A lényeg, addig nem rendelek elő egy játékot sem, ameddig nem olvastam róla értékelést és nem hallgattam meg a játékosok véleményeit.

    Kell egy jó multis lövölde, ami pörgös, legyen ez akár cod, akár bf. :U

Új hozzászólás Aktív témák