Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Ghost=-

    őstag

    válasz ribizly #5 üzenetére

    Ha pc-n játszol, tök mindegy. mw2ben már a 2.-3. nap környékén találkoztunk prestige 8? 10? (nem tudom már mennyi volt a max) 70es emberekkel. És nem csak 1-2vel. Aztán természetesen e mellé jött még a wh, aimbot, meg amit akarsz, és játszhatatlanná tették a játékot a 10éves, down kóros, tolószékes, csorgónyálú, debilek, akik arra élveznek el, hogy csalnak és így tudnak nyerni. Kb 1 hónapig volt játszató a játék, onnantól tömegessé vált a dolog.
    Akkor állapítottam meg, hogy szánalmas az egész játék, az anti-cheat rendszere, a fejlesztők hozzáállása a munkájukhoz, és a játékosok 90%a. A bo-t meg se vettem, gondolom hasonló események játszódhattak le, és ebben is ugyanez lesz.
    Fejlesztés 0, 1-2 új map + skinek egy év alatt... nem nevezném teljesítménynek.
    Játékélmény 0, a milliónyi csaló miatt.
    És mégis minden egyes évben kiadján ugyanazt a játékot, más néven, és a sok birka meg is veszi. Ráadásul collectors meg hardened stb edition, elite rendszer, csak hogy még több pénzt húzzanak ki belőled. Na ez a fantasztikus.

    Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

  • -=Ghost=-

    őstag

    válasz #08052480 #17 üzenetére

    Úgy hallottam, konzolon nem nagyon szoktak/tudnak csalni. Viszont pár haver mostanában még próbálkozott 1-2x mw2-vel. Fél órát játszottak, mert minden meccsen legalább 1valaki 100% hogy whzott.

    Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

Új hozzászólás Aktív témák