Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ata4100

    csendes tag

    Amikor azt mondták, hogy ekkora dlc még nem jött ki CoD-hoz, azt hittem legalább kapunk új játékmódot, vagy fegyvert. Nem eggyel több pályát. :S Nem beszélve arról, hogy én csak multizni szoktam, szóval számomra ez még eggyel kevesebb is. Az ára pedig továbbra is csalódás, jó lenne ha nem az ötödét kérnék el pár pályáért az egész játék árából. Valahogy nincsen egyensúlyban. Szerrintem.

    Tudom, ha nem tetszik nem kell megvenni. Csak sajnos ez nem igaz. Mert ha Pc-n játszol, és Sabotage-t ami a legritkábban játszott játékmód, de nekem ez a bestest, akkor ha nem veszel Dlc-t sokkal esélytelenebb játékba kerülnöd ("Már mért lenne? - Azért mert Mo-ról eléggé a host playerektől keletre vagyunk, így is szokott lagzani, ők pedig garantáltan megveszik a Dlc mapokat, és ha egy ilyen pálya jön a szerver forgáskor kirak. Amire azért elég jó esély van 24/4.- most is előfordul hogy 1-2 perc is mire talál szervert, akkor még tovább nő. Ez a CoD MW2-nél odaáig fajult, hogy 1.5 évvel a megjelenés után kénytelen voltam minden Dlc -ét megvenni, mert egyáltalán nem tudtam sabotagelni.), ami elég szomorú. Kénytelen vagyok megvenni ha játszani akarok.

    Egy szó mint száz, nem tetszik, hogy rákényszerítenek, és ahhoz képest még drága is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák