Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    Utolsó "cod" amire időt(lehet pénzt is) szentelek ha olyan lesz mint a cod4(mint random game)vagy mint a cod5...leírta magát örökre :) vissza sírom cod1-cod2-t de nagyon :)
    Az egészet elku@-ták azzal,h évente jön ki új cod.... :(

    Promod az egyik legjobb dolog amit a cod4hez kiadtak,javítottak a hitboxon(bár csodákra nem voltak képesek ők sem)javítottak a láthatóságon is,meg még sok mindenen.
    Hidd el a "pro-k" nem azért mennem át a legújabb cod-ra mindig mert az nekik olyan jó,hanem mert a sponzorok/lan-ok átállnak az újra,így nekik is át kell,hidd el a cod2 ami napig híres/népszerű lenne,ha meglenne a kellő támogatás(lan/sponzor/pb update/ és a többi és a többi)
    "...Ebből is faragnak majd egy cod2-őt"...ámen( amúgy miből csináltak még cod2-őt?:) )
    "...Volt egy két dolog ami tetszett a cod4-be csak azokat mind kiszedték." sok perket bent hagyhatak volna,amire lehetett volna taktikát építeni,komolyabb szinten(pl sprint)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz BalaNce87 #45 üzenetére

    Sajnos nem lett cod2 :( Elemezünk :DDD
    Kezdjük a Cod1-el:nagyon sok jó map,élvezetes multi rész,"realisztikus fegyverek",fix élet. Hiányok:kevés war map,és egyes map-ok túl nagyok voltak 5on5-höz.10/8
    Cod2:1-2 cod1-es map,ezen kivül az új mapok is nagyon jól sikerültek(tj/burg/train/matmata)ezen kivül javítottak a map-ok nagyságán(sokkal több war map lett)A multi részt tovább vitte ugyan azon a vonalon mint ami a cod1ben volt,viszont A fegyverek már nem voltak annyira realisztikusak(ami nem feltétlenül baj)sokkal többet lehetett "makkolni"ami megint csak feldobta a játékélményt.Füst bevezetése szerintem pozitív volt,főleg komoly szinten megint(jó taktika építési lehetőség a füstnek köszönhetően),A "újra töltődő élet" csak szokás kérdése sokszor jött jól :) ,én 2 hét után megszoktam és nem volt zavaró.10/9
    Cod4:jött a modern világ,furcsa de jó volt.Map-ok között voltak jók,de sajna,nagyon nagy és összetett mapok lettek,nagyon sok cemp lehetőséggel,és értelmetlen helyekkel,meg sok zavaró kis elemel(újságpapír a levegőben/dobozok).Multi részben sok változás nem jött,főleg az elején,Újdonság a plantban volt,h nem tudod bárki plantolni,hát szerintem nincs annak idegesítőbb mint amikor nagy nehezen eljutsz planthoz,és nem tudod lerakni mert nincs nálad a táska erre mondok egy konkrét szituációt:5on5 strike mapon támadóban vagy,3 specops 1 csipa 1 nagy aka,bejutottatok a-ra nagy nehezen eldobtatok 3 füstöt meg 2 flesh-t(azaz nem maradt semmitek se ilyen téren) egy ember átjut plantra 3an meghaltak középen a befutásnál maradtál te a planton meg a csipásotok,plant középen ellenfélnél ha maradt egy snipe vagy egy nagy aka nem tudtátok leplantolni mivel egy az egybe lenézte a táskát(vagy amikor vissza mennél a táskáért,vagy ilyesmi),ergo buktátok a kört....értelmetlen...!Fegyvereknek a 95% használhatatlan komolyan szinten azaz volt a mini aka/nagy aka/snipe(az is csak az utóbbi időben/promodnak köszönhetően)szóval fegyvertéren lócsöcs a cod4,volt olyan crashen h 5 mini akas futott ránk(mennyire skilled game tényleg,csak nyomták a gombot és hozták a köröket)Hitbox a legnagyobb borzalom,annyira de annyira random volt a hitbox,h már szinte nevetséges,mi az,h nincs egy golyós fejes?realis?NEM!Perkekjónak indult 1-2 perk mint például a sprint(nagyon komoly taktikákat tudtunk rá építeni amíg volt),ezeket is kiszedték,ergo csináltak egy unalmas,monoton full random játékot ahol nem kell gondolkodni nem tudod az ellenfelet kicselezni 1-2 alap trükkel.10/5(sajnos én nem tudom,olyan szemmel nézni ezt a játékot mint aki csak feljárkál pubra funolni)
    Cod5:erről szinte semmit sem tudok mondani,open beta-t kipróbáltam,látszott már ott is h nem lesz nagy jövője,nem is mélyedtem bele.Látszik is mennyire elterjed,mennyi sponzor/lan...stb stb van.(nem a játékkal volt probléma hanem azzal h nagyon hamar jött ki)

    Remélem átjött h mit szeretem volna elmondani ezzel,h mik voltak a problémák,és szerintem ugyan ezek a problémák benne leszek mw2-ben is,ha javítanának a hitboxon,a mapokon,és a fegyverek használhatóságán,lehet egy nagyon jó game jönne ki belőle,de szerintem esélytelen h ilyen történjen :( :)
    Bocs a hosszú hsz-ért :))

    ja és "..A cod4-ből is cod2-őt csináltak" ha az lenne még mindig játszanék :DD

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Nunder #53 üzenetére

    Pedig sok igazság van benne :U Tudod azokkal a noobokal van gond akik azt hiszik h atom pro-k és utána ha vki lelövi öt aki esetleg tényleg pro akkor jön a csiterezés :)

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Vladi #62 üzenetére

    Vladi: Persze h ólmot kiizzadó és?Milyen taktikát szűkít le?te valaha taktikoltál rendesen egy adott mapra egy adott köre mert szerintem nem,de ha van kedved olvasni mesélek neked cod2es taktikákról,ami szerinted le van szűkítve(hahahhaha)
    Ne haragudj de engem nem érdekel a hq.Miért?Mert cb-n szinte nincs esl-ben szinte nincs,lan-on sosem volt,innentől kezdve nem érdekel :)
    Hc megint csak egy olyan mod ami nincs lan-n cben úgy ahogy. Jöttök azzal h mennyivel reálisabb,melyik cod volt über reális?
    Tudom h volt már füst UO-ban is,de mivel azzal sosem játszotam,így nyilatkozni sem szeretem volna róla.

    Xaels:a táskás dolog után kétlem h te is játszottál valaha is komolyan,elég prok ellen,mert akkor nem ez lenne a véleményed. A hitbox promod előtt is és promod után is fos volt,a promod butította h élvezhetőbb legyen a játék,szerintem nem baj.Tudod szarból nem lehet várat építeni.

    Nunder:Én sosem noob-oztam le olyas valakit aki keveset játszott,és noob volt benne :) De majd rájössz h kik is a noobok,meg miért jó rájuk írni :))

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Xaels #68 üzenetére

    Nekem is volt/van/lesz életem,semmi köze ehhez a codhoz :)
    Persze h szubjektív a dolog,csak én így látom :) a cod4 a promod előtt is szar volt szerintem :)
    Holnap folytatjuk,mára off

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Quent1n #75 üzenetére

    Quentin: Mapok:pont h a „kisebb mapokra lehet érdemben felkészülni taktikázni,gondolj csak bele SD-ben ha 1 plantot 3-4-5 helyről lehet megközelíteni,azt h fogod levédeni?(főleg ha van füst ezáltal kilőve az az elképzelés h távolról 2-3an átdaráljuk őket)
    Hidd el,nem kell annyi csili-vili hülyeség a pályára,én is configoltam elég keményen,nagyon sok mindent lehetett butítani vele,ami által igenis könnyebben megláttam az ellenfelet,ezt mindenki ki tudja használni,csak vki lusta/nem ért hozzá(elején én sem értetem hozzá).
    Fegyverek terén egyet értek,nem jó ha minden side-nál ugyan azok a fegyok vannak,fölösleges és monotonná teszi a játékot(még jobban)
    Ha neked crash kis map,menj el nézz meg egy burgundy-t vagy toujane-t,vagy harbor-t(vesd azt is össze ,h mennyi szarrágó cemp hely van crashen meg a többi említett mapon is)
    Könyörgöm jöttök itt h a táska által reálisabb lett a játék!!Kérdezem a CoD mikor volt über reális,ha meg már itt tartunk,cod4ben azt a kis szar lőszeres kupacot(plant)egy gránáttal fellehetne robbantani,akkor miről beszélünk?

    Nunder:jolvan na,fáradt voltak vmit írnom kellett :DDD

    knbs:megint csak egyet kell h értsek veled,te a cod1-s knbs vagy?:) szerk:publáma több vért követel mint a noob :))

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák