Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz BalaNce87 #45 üzenetére

    Sajnos nem lett cod2 :( Elemezünk :DDD
    Kezdjük a Cod1-el:nagyon sok jó map,élvezetes multi rész,"realisztikus fegyverek",fix élet. Hiányok:kevés war map,és egyes map-ok túl nagyok voltak 5on5-höz.10/8
    Cod2:1-2 cod1-es map,ezen kivül az új mapok is nagyon jól sikerültek(tj/burg/train/matmata)ezen kivül javítottak a map-ok nagyságán(sokkal több war map lett)A multi részt tovább vitte ugyan azon a vonalon mint ami a cod1ben volt,viszont A fegyverek már nem voltak annyira realisztikusak(ami nem feltétlenül baj)sokkal többet lehetett "makkolni"ami megint csak feldobta a játékélményt.Füst bevezetése szerintem pozitív volt,főleg komoly szinten megint(jó taktika építési lehetőség a füstnek köszönhetően),A "újra töltődő élet" csak szokás kérdése sokszor jött jól :) ,én 2 hét után megszoktam és nem volt zavaró.10/9
    Cod4:jött a modern világ,furcsa de jó volt.Map-ok között voltak jók,de sajna,nagyon nagy és összetett mapok lettek,nagyon sok cemp lehetőséggel,és értelmetlen helyekkel,meg sok zavaró kis elemel(újságpapír a levegőben/dobozok).Multi részben sok változás nem jött,főleg az elején,Újdonság a plantban volt,h nem tudod bárki plantolni,hát szerintem nincs annak idegesítőbb mint amikor nagy nehezen eljutsz planthoz,és nem tudod lerakni mert nincs nálad a táska erre mondok egy konkrét szituációt:5on5 strike mapon támadóban vagy,3 specops 1 csipa 1 nagy aka,bejutottatok a-ra nagy nehezen eldobtatok 3 füstöt meg 2 flesh-t(azaz nem maradt semmitek se ilyen téren) egy ember átjut plantra 3an meghaltak középen a befutásnál maradtál te a planton meg a csipásotok,plant középen ellenfélnél ha maradt egy snipe vagy egy nagy aka nem tudtátok leplantolni mivel egy az egybe lenézte a táskát(vagy amikor vissza mennél a táskáért,vagy ilyesmi),ergo buktátok a kört....értelmetlen...!Fegyvereknek a 95% használhatatlan komolyan szinten azaz volt a mini aka/nagy aka/snipe(az is csak az utóbbi időben/promodnak köszönhetően)szóval fegyvertéren lócsöcs a cod4,volt olyan crashen h 5 mini akas futott ránk(mennyire skilled game tényleg,csak nyomták a gombot és hozták a köröket)Hitbox a legnagyobb borzalom,annyira de annyira random volt a hitbox,h már szinte nevetséges,mi az,h nincs egy golyós fejes?realis?NEM!Perkekjónak indult 1-2 perk mint például a sprint(nagyon komoly taktikákat tudtunk rá építeni amíg volt),ezeket is kiszedték,ergo csináltak egy unalmas,monoton full random játékot ahol nem kell gondolkodni nem tudod az ellenfelet kicselezni 1-2 alap trükkel.10/5(sajnos én nem tudom,olyan szemmel nézni ezt a játékot mint aki csak feljárkál pubra funolni)
    Cod5:erről szinte semmit sem tudok mondani,open beta-t kipróbáltam,látszott már ott is h nem lesz nagy jövője,nem is mélyedtem bele.Látszik is mennyire elterjed,mennyi sponzor/lan...stb stb van.(nem a játékkal volt probléma hanem azzal h nagyon hamar jött ki)

    Remélem átjött h mit szeretem volna elmondani ezzel,h mik voltak a problémák,és szerintem ugyan ezek a problémák benne leszek mw2-ben is,ha javítanának a hitboxon,a mapokon,és a fegyverek használhatóságán,lehet egy nagyon jó game jönne ki belőle,de szerintem esélytelen h ilyen történjen :( :)
    Bocs a hosszú hsz-ért :))

    ja és "..A cod4-ből is cod2-őt csináltak" ha az lenne még mindig játszanék :DD

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák