Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Quent1n #75 üzenetére

    Hát én ezek miatt is hagytam abba codot, beleuntam és kész, át lett formálva az egész, példként az 1-be voltak korlátai a játéknak de a 2-től kezdve nincsen, gyakorlatilag bármit megcsinálhatsz, ugrásból zoomolva lőhetsz nem baj ha meglőnek sniperrel mert sokszor túléled és visszanő az életed, csörög a bomba és még a sok marhaság, de ezeket feljebb már leírtam.

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Quent1n #75 üzenetére

    Quentin: Mapok:pont h a „kisebb mapokra lehet érdemben felkészülni taktikázni,gondolj csak bele SD-ben ha 1 plantot 3-4-5 helyről lehet megközelíteni,azt h fogod levédeni?(főleg ha van füst ezáltal kilőve az az elképzelés h távolról 2-3an átdaráljuk őket)
    Hidd el,nem kell annyi csili-vili hülyeség a pályára,én is configoltam elég keményen,nagyon sok mindent lehetett butítani vele,ami által igenis könnyebben megláttam az ellenfelet,ezt mindenki ki tudja használni,csak vki lusta/nem ért hozzá(elején én sem értetem hozzá).
    Fegyverek terén egyet értek,nem jó ha minden side-nál ugyan azok a fegyok vannak,fölösleges és monotonná teszi a játékot(még jobban)
    Ha neked crash kis map,menj el nézz meg egy burgundy-t vagy toujane-t,vagy harbor-t(vesd azt is össze ,h mennyi szarrágó cemp hely van crashen meg a többi említett mapon is)
    Könyörgöm jöttök itt h a táska által reálisabb lett a játék!!Kérdezem a CoD mikor volt über reális,ha meg már itt tartunk,cod4ben azt a kis szar lőszeres kupacot(plant)egy gránáttal fellehetne robbantani,akkor miről beszélünk?

    Nunder:jolvan na,fáradt voltak vmit írnom kellett :DDD

    knbs:megint csak egyet kell h értsek veled,te a cod1-s knbs vagy?:) szerk:publáma több vért követel mint a noob :))

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • Korcsii

    őstag

    válasz Quent1n #75 üzenetére

    jah, azokon a pályákon, ahol van egy rakás fa, jó feelinget adnak a falevelek, de pl a crossfire-n néha idegesítően sok szemét tud repülni, és kicsit irreálisan (mintha hurikán lenne)...
    de én összességében szeretem őket, mert nem abban a kopár környezetben kell játszanunk, mint pár éve...

Új hozzászólás Aktív témák