Új hozzászólás Aktív témák

  • doongoo

    addikt

    A teszt elég jól összefoglalja a dolgokat, de nem mindenhol értek egyet vele teljesen.
    Én októbertől használom megelégedéssel napi szinten az órát. A gyártótól jött DHL-lel, vámmentesen, és mindig lehet hozzá hozzá még 1-2 kupont is találni, így olcsóbban is megvehető és így nem kell itthon megvenni a jelentős felárral. Amire kell nekem, azt tudja. Van mellette itthon egy Galaxy Watch 46 is (üzemidőben még az tudja, amit ez is hoz, bár csak akkor, ha az AOD azon ki van kapcsolva), nekem azt váltotta a Ticwatch. Nem rossz a Tizen sem, de szubjektív véleményem szerint azt sem nevezném összességében jobb rendszernek. Nyilván lehetne itt is tekerhető lünetta vagy gombok, de nekem semmi gondom az érintésérzékeléssel sem (semmivel sem rosszabb a Samsungnál).
    A vízállóságról csak annyit, hogy a kezdetektől fogva rendszeresen ebben zuhanyzom és fürdök, ezeket eddig bírta (az úszást a korlátozások miatt nem teszteltem eddig), amúgy a belinkelt videóban az úriember egy pre-production sample-ről mondta, hogy nem bírta a vizet...
    A screenshot készítés most nálam sem akar működni, korábban ezzel nem volt gondom, amikor készítettem anno (amiker megoldottam a Google Pay működését óráról), akkor még ment. Gondolom javítják majd a mobvoi appot (ez szorul szrintem a leginkább még faragásra) és akkor majd beszinkronizálja a lőtt képeket.
    Az LTE egyelőre csak a UK-ben és Németországban működik és csak Voda Onenumber előfizetéssel (velük szerződött a Google egyelőre), ezt a support külön rákérdezésemre megírta (itthoni Telekom Multisim lehetőséget firtattam), azaz akit ez motiválna, az még várhat.
    Az óra méretre kisebb, mint a Galaxy Watch 46 (annak utódjaival nem tudtam összevetni).
    DND módot is lehet ütemezni, igaz napszak szerint nem, de kezdő és befejező időpontot igen.
    A zenemásolás az valóban nagyságrendekkel egyszerűbb Tizenen.
    Alkalmazásváltó nálam volt, amíg fel nem tettem a GPay-t, az alsó gomb kétszeri megnyomása ezt (vagy ilyesmit) hozta be, itt egymás után lehetett kitörölni a korábban megnyitott appokat.

Új hozzászólás Aktív témák