Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz JSaN #31 üzenetére

    Mire gondolsz? Gombkiosztás összes mobilos arpg-nél így néz ki. Meg úgy általában az UI elrendezés is.

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz gabber01 #59 üzenetére

    "A mobilos platform a leszerepelt játékok temetője."
    1-1 húzócímet leszámítva legalább annyi, vagy több pénzt termelnek a mobilos játékok, mint az asztaliak. Lehet neked temető, de a mobil platform egyre jobban fejlődik, bőven jön oda minőségi játék is, sok pont olyan kategóriában amit az asztalin hiányolnak az emberek. Szvsz aki gamer annak hiba elfordítania a fejét a mobil platformról. Annyi hátránya van, hogy irdatlan mennyiségű szemét jön ki rá, és a store-ok miatt ezeket meg is találja az ember. De nem szabad ebből kiindulni.

    Amúgy nem értem a Diablo fanokat továbbra se, látni kéne a fától az erdőt. A Diablo franchise nem tudott érdemi pénzt termelni az utóbbi x évben. Nyilván a D3 meg kieg eladásai azért jó pénz voltak, de a fentartást nem igazán sikerült összehozni. Egyértelmű, hogy a Blizzard szeretne D4-et, viszont ehhez pénz kell. És hiába termel a többi franchise eleget, befektetők erre azt fogják mondani, hogy hát azok hozzák a pénzt, miért költsünk egy olyan világra, ami nem hozza? Gazdaságilag igazuk is van. Nyilván nem véletlen nyúltak a mobil platformhoz, ahol ahogy az előbb is írtam lassan már több pénzt lehet összeszedni. Nyilván nem véletlen dolgoztak össze a Netease-el, és nem 0-ról hoztak össze egy játékot, ami irdatlan pénz és energia úgy, hogy házon belül nincs érdemi tapasztalat mobil játékokkal (HS-t hagyjuk, teljesen más szegmens). Tehát lehet úgy nézni, hogy nah kiadtak egy Diablo játékot ami csak lehúzás. Vagy lehet úgy nézni, hogy legalább bővül a lore (azt tuti nem engedte ki a kezéből a Blizz), ráadásul egy (szerintem) érdekes korszakkal, és legalább lesz pénz egy újabb nagy játékra.
    Szerintem nem az volt a kérdés, hogy mobil Diablo vagy "asztali" Diablo. Az volt a kérdés, hogy lesz-e újabb Diablo.

    Plusz igen, ahogy alattam is írják, elképzelhető, hogy akár még élvezetes játék is sül ki belőle. De tudom eretnekség ilyet mondani, és el se lehet képzelni, mert egy mobiljáték csak szar lehet :)

    [ Szerkesztve ]

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz KubanitoS #171 üzenetére

    Ezerszer el lett mondva, hogy a Crusaders of Light WoW klón, nem Diablo klón. Másodszor az is el lett mondva, hogy a Diablo Immortal alapvetően a Netease mobilos enginét használja, nem pedig átskinezett játék. De tudom, jobb érzés hőbörögni.

Új hozzászólás Aktív témák