Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sid.:Rc211v

    őstag

    Ez nagyon érdekes téma ..Sajnos én is az a tipus vagyok akit ne nézzenek buszon és én se nézek nagyon senkit inkább csak úgy kifelé az ablakon és gondolkodok dolgokon stb...
    De egyszer még amikor sulis voltam volt egy nézős esetem egy igen szemrevaló lánnyal aki ugyan ott lakik ahol én.. fölszálltunk a buszra majdnem tele volt csak állni tudtunk már.. valahol a busz közepén álltam meg az ajtó körül és ő tőlem kb 1,5m-rel állt velem szemben egy barátnőjével beszeélgetett aki háttal állt nekem..
    Tudni kell erről a lányról hogy tényleg nagyon szép arcú lány .. simán model is lehetne ezt már többen is mondták, meg kedves is mindig mosolyog amikor én találkozok vele valahol az utcán .. Aztán el keztem nézni és egyszerüen annyira érdekesnek találtam hogy már szinte belefeletkeztem abba hogy már lehet hogy gáz hogy igy bámulom ezért néha elnéztem más fele is.. De egyszerüen annyira szép lány és annyira jó volt nézni :).. Aztán észrevette hogy nézem és ő is nézett engem egy pillanatig ez a jelenet hogy egymát néztük picit mosolyogva egy pillanatig nagyon meg maratt bennem :B
    Nagyon jó érzés volt hogy nem azt sugalta a lány hogy ne nézzem már mert zavarja hanem szinte viszonozta hogy nézem ... :))

    De egyébként az emberek nem szeretnek buszozni, ezért nincs jó kevük és ezért van hogy szomorú fejet vágnak :D

    :R

    <R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

  • sid.:Rc211v

    őstag

    válasz Crystalheart #94 üzenetére

    :DDD

    <R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

Új hozzászólás Aktív témák