Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    válasz bLaCkDoGoNe #30 üzenetére

    Fél évig az első gépemben nem volt hdd csak egy 1.44 floppy.
    a játék úgy ment,hogy a gépben volt 4mb ram. Arra fel a himem.sys, emm386.exe s valami ramdrive ami tudott valami tömöritést is. Így elfért a ramdriveon a Düne 2 s még jutott valami ram a futáshoz is. Jó volt :) Életem egyik legjobb játéka. Már a CoVban kinéztem, hogy ez kell.

  • Forestal

    tag

    válasz bLaCkDoGoNe #30 üzenetére

    A legendás ZX Spectrum nekem sajna kimaradt, helyette Commodore Plus/4 + 1551 lemezmeghajtó (persze kazettás egység is) kombo volt. 87-88’ környékén vettük Bécsben a Mariahilfer strasse-én :) Emlékszem az FDD drágább volt mint maga a gép!! Mekkora élmény volt összekötve a Junoszt tv-vel :DD

    Jaa a memória konfigurálással kapcsolatban talán a Comanche-Maximum Overkill-el kellet megszenvedni. A hangnál pedig a GUS Max támogatottságával pld. Alone in the Dark. Részben a Creative-nak „köszönhetően”. Végül is a Gravis ezt ügyesen megoldotta aztán az ACE modellel ami egy SB16,AWE32 vagy 64-el összekötve mindent megszólaltatott. Ami nem ment az ACE-el azt átengedte a mostohatesónak.

    Hát igen a Command & Conquer nagy durranás volt, utódja nem kevésbé. A Stunts a mai napig előkerül még, főleg a téli szünetben.

    pár kiemelkedő név még a régi jó őskövületekből: Ugh! (1db 400 kB exe.file), Space Invaders, Asterix, talán a legjobb flipper a: Pinball Fantasies, a Beneath a Steel Sky, Indiana Jones and the Fate of Atlantis, Eye of the Beholder széria, Heroes of Might and Magic, The Settlers 1 mai napig egyik csengőhangom :) és persze a 2 is

    Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

Új hozzászólás Aktív témák