Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Redneck #27 üzenetére

    A szövegértés nehezen megy, ugye?
    Nézz vissza honnan indultunk... régi vs mai téma volt és a mai Razert is szidták. Én meg mellesleg nem neveztem meg ellentétben egyiket sem elsőre... annyit írtam, hogy PÉLDÁUL a mostani Logitechek közül sok kritikán aluli van minőségre.

    De ha tovább olvasol utána meg leírtam, hogy régi Logitechhel is párba lehet őket állítani... nekem is van, sokkal jobbnak tűnik minőségre.

    De akkor még egyszer a kedvetekért:
    20k alatti modellek, főleg irodaiak egyszerűen megfogod és az az érzésed, hogy szétesik, gombok lötyögnek, anyag silány, vékony, szar. Ehhez néztem még hozzá a G100-200-akat a 10 éves Diamondbackhez képest az is gagyinak tűnt. Értem ezalatt megint az anyagot és nem azt, hogy 24565x jobb az érzékelő vagy bármi... vagy pl. az éles fura görgőjét. Összerakásban azzal már nem volt gond, szétesni tuti nem fog.
    És amit nem írtam:
    Hogy a mostani Razer jobb lenne.
    Hogy bármi más mostani jobb lenne... Biztos van, de mást ne néztem. Nem foglalkozom egerekkel túl sűrűn, lévén ez a 10 éves is kiszolgál. 5 évente kell vmi irodai, ami kisit minőségibb és nem esik szét. Ennyi "rálátással" viszont ez kijött a témából: amiket - épp Logi - megfogdostam, az évekkel ezelőtti felhozatalhoz képest fizikailag szarnak tűnt egységnyi pénzért.

Új hozzászólás Aktív témák