Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Henryk

    aktív tag

    válasz MasterDeeJay #798 üzenetére

    Sose értettem minek ez a nagy levédősdi, nálam nagyon szépen megvan mindenki, mondjuk normális, szabad építés megy nem ilyen felszabdalt teruletkiosztos. Mindenki tud szep helyet keresni maganak, meg közösen együtt építünk nagyrészt.
    Csak akkor kell hozzányúlni szerverhez ha update van, vagy ha közkívánságra editorozni kell valamit. Szervergép is már túllépte megint a 80 nap uptime-ot, azóta rá se kellett nézni, elsődlegesen Teamspeak Server, File server és torrentbox a célja a gépnek, így egy Phenom X2 mellett, 2TB HDD és 2gb ram van benne, de MC is gond nélkül megy rajta ramdiskről. (Ubuntu Server :K )
    Most majd 1.8-nál lehet dobok még bele 2gb-ot mer úgy látom szükség lesz rá a nagyobb pálya miatt, de jelenleg bőven elég 2gb is.

    Ha nem bírnak magukkal a playerek ahelyett hogy mindenkinek egyesevel levedened a teruletet egyszerubb lenne a társaságot összekovácsolni.
    A rend a leleke mindennek, ha levédesz mindent és ráhagyod hogy csinálnak amit akarnak úgyis találnak kiskaput és azon lesznek hogy játszák ki a védelmet.

    Nekem a Minecraft szerver a szórakozás/társaság miatt van nem azért hogy szenvedjek vele.
    Én nyugodtan alszok, idegenek nem járkálnak fel, ha jönne valaki ismerős a tobbiek be tudják dobni whitelistre, és vigyáznak rá. Ha meg dél felé felkelek ott vannak a TS szerón és lehet velük jót dumálni.. :)

    Jelenleg csak olyan fun építkezősdi van, mindenki admin, bukkitból repülés, szupererők, stb.. :D
    Várunk az 1.8-ra akkor lesz új map, és tiszta lappal tiszta játék, mindenki deoppolva, dynmap-on kívül minden mod ki lesz szedve, így bukkit nélkül csak ideiglenes térképszünet lesz, ami nem akadályozza a játékot.

    Ellenben ha egy szanaszét védett full modos szeró csak egy napig is bukkit nélkül megy az maga az apokalipszis.. :DDD elszabadul mindenki, felégetik, szétrobbantják a fél pályát..
    Én azt ajánlom hogy ne tökölj ennyit feleslegesen, inkább játsz velük, dumálj velük, mert ha megismerik egymást a játékosok utána nem piszkálják a másikat.

Új hozzászólás Aktív témák