Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apatyas

    Korrektor

    válasz #47205632 #22837 üzenetére

    Volt még előtte nem időrendi sorendben, erősen hiányosan, de kb visszamenőleg:
    1 vagy 2 kör Karma itt-ott beszúrva
    FTB Resurrection (első Greges szüzességem elvesztése, akkor még Black is megunta a kraftolgatását)
    FTB valami amiben tégla tornyot építettem, meka volt és Black kiszedte alattam a spec érceket Digiminerrel :D
    FTB valami beasts, Lycan moddal talán, igencsak elcseszett óriás monsterek voltak benne. Azon voltam én először, és IC elejét kraftolgattam. Ja és akkor volt utoljára, hogy mindenki egy városban lakott, és semmi nem ment nekem amikor beléptem, állt mint a szög és kiköltöztem a tengerpartra egy SiO2 granulátum (homokos) szigetre.

    Bejelentésekhez:
    Bekötötték nálunk a Digi-t egy hete, 915Mbit/s le, 213 fel, 6ms. Hurrá, ez már nem mobilnet.
    A változatosság kedvéért Black Death-et játszom, csináltunk egy 11 fős guildot.
    Hmm, hazafelé jutott eszembe, hogy a vanillás srácokat jól elhanyagoltam az utóbbi hónapban.

    [ Szerkesztve ]

    pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

Új hozzászólás Aktív témák