Új hozzászólás Aktív témák

  • Belekezdtem egy szerveresdibe ami eddig egész jól működik. Viszont ahogy egyre többen lesznek, úgy érzem kezd szétesni az egész. Most lezártam a regisztrációt és hagyom hogy leépüljön a szerver amíg nem tudom normálisan megcsinálni.

    A probléma azzal van hogy minden egyes játékosnak külön fix telke van és csak azon építhet (azaz egy városi és egy bánya telek worldguard plugin). A telkeket én adogattam ki de alig bírom észben tartani kinek micsoda van kiadva. Most írtam egy PHP-s oldalt ami egy mysql táblába írogatja be a telkeket. Ez eddig jó is csak valami formát kéne adni az egésznek. Weblapszerkesztéshez nem értek, főleg nem hogy benne van egy rakás php kód.
    Tehát kellene nekem egy olyan megbízható emberke aki megnézné mi hogyan van és alkotna szép játékos control panel felületet.
    Vagy kicsit feldobná a szervert valamivel. Azt látom hogy igény lenne egy jó szerverre mert jönnének rendesen csak én nem bírom.
    Mindezt hobbiból csinálom, saját otthoni szervergépen ami akár kezelne 40-50 slotot is.

    Így néz ki a területkiosztós felület.
    Így meg a térkép ahol látszik hogy jobbra rakás kiosztatlan rész van, oda mennének az újonnan regisztrált játékosok. (kis telkeken lesz majd a város, nagyokon a bányák)
    Egy fórum is van de senki nem használja.
    Ötleteket is szívesen fogadok!

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák