Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz Superhun #11706 üzenetére

    Nem tudom, hogy jól értem-e. Bármilyen grafikai pakkra rá lehet tenni a SEUS-t úgy, hogy abból csak pl. a víz, a felhők és az árnyék maradjon meg?

    Milyen instrukciókat követtél? Én EZEKET találam, de ahogy írtam meg is akadtam velük, mert nem értem igazából, hogy mit akar. Tudnál esetleg segíteni, linkelni?

    Sonja: Szevasz Gaby! :) Kb. 1 hete jutottam el pont a kéglidbe, merthogy úgy veszem észre, hogy a Te, Atomanti és az én nether portalunk kiválóan össze tud akadni, ezek szerint a közelség miatt. Mondjuk a Ti kettőtök portalja tulajdonképpen tényleg látótávolságon belül van.

    Apropó, egy "buta" kérdés pont a portalokkal kapcsolatban. Járok Atomanti-hoz XP-zni (bár ma megpróbálom átépíteni az én farmomat, hogy ne kelljen szomszédolnom). Ha az ő kéglije 300 és 200 blokkra van fent, akkor lent ez 38 és 25 blokk ugyan abba az irányba? Merthogy én egyszerűen nem találom lent meg és nem értem, hogy miért...

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák