Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz Dragon3000 #377 üzenetére

    Nem fontos egyetérteni velem, de én igy sorolom be a kártyákat.
    ÉS minden gyártót a saját kateróriájához mérek.

    Ne gyártónként külön nézd a kategóriákat és ha neked a felső kategória csak a csúcs, akkor a vega max a középkategória alja lehetett, mert az nvidia és amd megoldásait együtt kell nézni, mert érdekes lenne, ha pl az rx480 szerinted középkategória, és az 1080 is, ami kb kétszer erősebb volt nála, a vegánál is gyorsabb volt.

    Igen mindegyik közép kategória, de hogy jön ez a két kártya egymáshoz? nem is egy időben adták ki, egy 4 éves kártyát hozol fel példaként egy 2 évessel szemben ?
    Persze, hogy nem lehet párpa tenni oket, de attól még a saját evoluciójában mingyekik a közepen helyezkedett el.

    ÉS igen a legerősebb kárty a felső kategória, vagy szted, az mi ha annál is van gyorsabb?

    erre mondtam, hogy szét lehet boncolni több kategóriára , de csak 3 fó kategóriát nézel , akkor csak ugy tudod öket besorolni, hogy a leggyorsabb a felső a leglassabb a belépö szint a többi középen.

    [link]

    tessék, ott ahol a felső kategóriába sorolja, ott volt még egy extra Enthusiast rész, amit máskor csak sima felso kategóriaként ir.
    Egyáltalán nem annyira koherens mint ahogy elsőre tünik, de ha csak 3 fix kategóriába teszed akkor a 8asok mindig a közepébe kerülnek, mert azon kivül még legalább 1 erősebb verzió volt

    Ha ennyit sem tudsz, akkor kár tovább beszélni. Semmit nem hagytam ki, amire te gondolsz az 1030/1050/1060/1070/1080 és variánsaik ezek a pascal sorozatba tartoznak, amit én soroltam az előzőben azok meg a turing sorozatba, csak az 1000-res számozásúak rt nélküliek voltak.
    Ezek szerint Te vagy a hülye, mert nem tudod melyik kártya hova való.

    pont ugyan ezt irtam, hogy ezek a 16xx es kártyák ráncfelvarrások voltak, de nem váltottak attól kategóriát , hogy uj a csip, nem lett gyorsabb az 1070esnél és főleg nem az 1080 nál.

Új hozzászólás Aktív témák