Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz FefeeX #11 üzenetére

    28 éves vagyok, soha semmilyen lökdösődésben nem volt részem a moziban, több mint 10 éve volt egyetlen egyszer egy olyan élményem hogy valakik hangoskodtak idegesítően. nem szoktam hallani ahogy mások csámcsognak vagy hangosan ropognak, a film elnyomja. soha nem álltam még sorba 5 percnél tovább mozi jegyért, ha pedig online megveszem még annyit se... mindig mindenki kedves volt és előzékeny pedig nem vagyok nő.

    nekem soha nem volt rossz élményem, pedig havi 1x minimum megyünk, de van hogy 2-3 is becsúszik...

    jellemzően azok mondják ezt a nyakba lihegést meg fingást meg hangoskodást akik hallották valakitől ugyanezt, meg az is hallotta valakitől, urban legend fasság. én és a legtöbb ismerősöm igen gyakran járunk moziba, és mindenki hasonlóan látja.

    persze hogy lehet szellemi szinten nem vagyok felsőbbrendű amiért nem kötök bele mindenbe, meg nem zavar minden apróság. :)

    gondolom az ilyen felfogású emberek étterembe sem járnak, hát nehogy már megnézzék mások mit eszünk, vagy halljam ahogy más emberek beszélgetnek, esetleg ők is hallják amiket mi beszélünk!!!!4 jesus! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák