Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz buvartacsko #7 üzenetére

    Mennyi idős vagy? Csak mert ugyan én járok moziba, emellett teljesen egyetértek a kollegával. Egy bizonyos életkor, életszínvonal és szellemi szint felett az ember nem vágyik az egymást löködő, szellemi szinten a béka segge alatt tanyázó, moziban pofázó, csámcsogó, széket rúgdosó közönséggel együtt bármit is csinálni. Állj sorban fél órát. Ha mozijegyért nem is (mert ezt Simple-lel intézem egy ideje), kukoricáért mindenképp.
    És nem, nem azt mondom, hogy mindenki ilyen, hanem azt, hogy akár már egy ilyen is el tudja rontani a hangulatot.
    Mint mondtam, én járok moziba, de nekem is a határon van az, amivel többet kapok ott annál, mint amit vesztek a fentebb leírtakkal.

    Ijk: az 50"-os "egérmozinak" egyrészt szebb képe van, mint a legtöbb mozivászonnak, másrészt egy jó hangrendszerrel már akár többet is kaphatsz otthon, mint a moziban. Aztán meg otthon nincsenek ott a szétült székek, nem kényszerítenek rád egyre több reklámot, miután fizettél egy ebéd árat fejenként, és még sorolhatnám.

    MÁS: Arról ugyan nem szól a sztori, hogy milyen felbontásban kerülne fel, mert pl egy 1080p, vagy egy 4k stream már-már elfogadható lenne néhanapján, pláne az itthoni BD árakat tekintve. Itt ugye nem csak azért fizetsz, hogy valamit megkapj, hanem azt ráadásul szupergyorsan kapod meg. Mint mikor itthon a megjelenés első két hetében 100ezerrel drágábban mennek ez az ájfónok a már alapból magas gyári árhoz képest is, mert van olyan, akinek az a fontos, hogy mikor. Egyszerűen bárki keresztbe áll is, akkor is létezni fog ez a réteg, így jó lenne már ezzel együttélni, és nem folyton ezen hőbörögni. Ha drága, akkor skippeld, nyilván ennek is megvan a célcsoportja. Egyébként nekem is a torrent jutott először eszembe erről, tehát 1-2 vásárló már tutira van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák