Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz bunfi #12 üzenetére

    Ez így nem feltétlen igaz. Csak akkora a terep és annyira változatos, hogy sokat kell tapasztalj ahhoz, hogy tudatosan tudj mozogni. Meg kell tanulni lőni a a különböző fegyverekkel. Amennyire ennek van szerencse faktorja, annyira van hasonló lövöldözős játéknak is szerintem. Másrészről, ha meghalsz, nem nagy tragédia, kezdesz egy másikat és megpróbálsz tanulni az előzőből.Én pár napja kezdtem el, és az elején kicsit felcseszett, pont a része amiről te beszélsz, de ahogy nem adtam fel, úgy az egyre több tapasztalatot szereztem az újabb és kölönböző terepviszonyok között

    Szerk.:

    (#29) Segal válasza kwzatz (#26):. Multkor körbehajóztam a szigetet északról délre egyik oldalt, mert az északi ponton ugrottam, és a déli szigetre esett a fehér kör. 4 First AID kitet és 1x váltottam hajót, mert nem volt nálam üzemanyag. Végül 7-ik lettem. Ha valaki kitartóan taktikázik, akkor folyamatos rossz körökkel is lehet hozni szép eredményt. És mivel csak egyetlen első van, ezért mminden további szép eredményt értékelni lehet. Nem szoktam sírni, ha 12-ik vagyok, örülök neki, ha a gyenge loot és szerencsétlen körök miatt is sikerült úgy taktikázni, hogy 10-en belül legyek.

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák