Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz icezozo #22526 üzenetére

    Szerintem érthető, de én úgy érzem, hogy te félreérted.

    Ezt írja:
    "Az Üzleti ÁSZF, 1. sz. Díjszabás melléklet 2. Tarifacsomagok és opciók díjszabása 2.9. Kereskedelmi forgalomban nem elérhető Blackberry havidíjas szolgáltatások pontból a BlackBerry havidíjas szolgáltatások (BlackBerry BIS, BlackBerry Professional, BlackBerry Standard, BlackBerry Light, BlackBerry Express, BlackBerry Easy, BlackBerry Comfort, BlackBerry Nonstop, BlackBerry Ultimate, BlackBerry BES illetve a Blackberry Mobil E-Mail és BlackBerry Enterprise szolgáltatás) 2017. július 01. napján megszűntetésre valamint, az ÁSZF-ből törlésre kerülnek az alábbi pontok:
    - 2.9. Kereskedelmi forgalomban nem elérhető Blackberry havidíjas szolgáltatások
    - 2.9.1. Blackberry BIS szolgáltatás és BlackBerry BIS kiegészítő szolgáltatás
    - 2.9.2. BlackBerry® Enterprise vagy BlackBerry® Express Vállalati megoldás
    - 2.10. Kereskedelmi forgalomban nem elérhető Blackberry szolgáltatások
    - 2.11. Díjazási időszakok, Időzónák."

    Ez szerintem azt jelenti, hogy ezek a jelenleg kereskedelmi forgalomban nem kapható szolgáltatások megszűnnek, és az ászf-ből is törlik őket. Ezt nem értem, miért érted úgy, hogy nem szűnnek meg.

    Azért nem értem ezt a dolgot, mert magában az ÁSZF-ben pedig benne vannak 07.01-gyel:

    "3.1.2.19.BlackBerry Szolgáltatások
    A BlackBerry szolgáltatások segítségével, a Vodafone az Előfizetői számára lehetővé teszi az e-mail üzenetek mobilkészülékre történő azonnali és automatikus kézbesítését."
    És innen folytatódik.

    Az üzleti ÁSZF-nek megnéztem a díjszabás mellékletét, abban sincs a 07.01-jeiben benne. A most hatályosban benne van. Ezért ebből, és a fent idézett törlésből én azt a következtetést vonom le, hogy 07.01-től az üzleti előfizetések esetén nem lesz bis.

    A lakossági ÁSZF díjszabás mellékletében 07.01-től ezt találtam:
    3.12 "A BlackBerry Mobil Email szolgáltatás 2012. február 20-át követően a meglévő felhasználókon túl további ügyfelek számára már nem vehető igénybe."

    4.1 "A BlackBerry BIS szolgáltatás 2017. április 1-jét követően a meglévő felhasználókon túl további ügyfelek számára már nem vehető igénybe."

    4.2 "A BlackBerry BIS kiegészítő szolgáltatás 2017. április 1-jét követően a meglévő felhasználókon túl további ügyfelek számára már nem vehető igénybe."

    Tehát én ebből azt a következtetést vonom le, hogy a lakosságiban folyamatosan kivezetik, már nem köthető, az üzleti díjszabásból pedig teljesen eltűnik 07.01-gyel. De ha rosszul látom, akkor javíts ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák