Új hozzászólás Aktív témák

  • dobista

    tag

    válasz hati #723 üzenetére

    Egyszerűen nem értem a kérdést.

    Egy BIS nélküli BB-vel totál ugyan azt csinálom, mint egy nem BB telefonnal. Akkor miért ne vehetnék BB-t ami külsőre nagyon-nagyon tetszik, élvezezem a puritán üzleties, de átgondolt menűt, a gyors megbízható működést és hogy nem egy tucattelefon.
    Naptárat használok, de nem google naptárat, hanem egyszerűen csak a telefon naptárát.
    Én a naptárat így használom: ha munka közben jut eszembe valami teendő, akkor azt inkább papírra írom fel, mert gyorsabb, egyszerűbb, a telefon naptárat pedig munkaidő után, amikor a papírra jegyzetelés kockázatos lenne (biztos, hogy elkeveredne, ilyesmi). Ilyenkor csak felírom a telefonba a teendőt, találkozót stb. egy olyan időpontra, amikor tudom, hogy abban a helyzetben leszek, hogy elintézzem azt (munkaidőben).
    Én szeretem különválasztani a magánéletemet a munkától. Nem akarok mindig és mindenhol elérhető lenni munkaügyben. Volt időszak amikor nem így volt, de besokaltam, és elegem lett abból, hogy a munkám az életem.
    Egyébként élvezem, hogy jönnek a leveleim a telefonra, mindig örülök egy kicsit amikor a zöld helyett pirosan villog a led, mert valóban van feelingje annak, hogy az ember hamarabb megkapja a levelet a telefonjára mint a levelezőkliensére és király érzés amikor a szeder gombot megnyomva előugrik a rengeteg lehetőség, és érzi az ember, hogy a szuper kis kütyüjével (majdnem) mindent meg tud csinálni amit az asztali levelezőklienssével. Szóval ez szuper, de én a többi jó tulajdonságát is élvezem a telefonnak, és ezért az egy pluszzért nem biztos, hogy hosszú távon hajlandó leszek fizetni havi több mint 2000 Ft-ot és főleg nem a telenornak, amelyik szolgáltatónál csak azért vagyok, mert a közbeszerzéses cégges flotta messze a legolcsóbb bármi másnál.

    Egyedül az ár miatt lehetne jogos a felvetés, de mivel 30e Ft-ért vettem újszerű állapotban, így továbbra sem értem miért kellett volna más telefont vennem.
    BIS nélkül is megy az opera mini, megy a gyári böngésző is, használhatom a naptárat, tölthetek le programokat az app world-ből, és élvezem mindazt amit a hozzászólásom elején leírtam. Milyen pluszt tudott volna nekem adni egy nem BB telefon 30e Ft-ért?

Új hozzászólás Aktív témák