Új hozzászólás Aktív témák

  • gTWELVE

    tag

    válasz kraftxld #202 üzenetére

    Pár dologba 100%osan egyet értek veled, de valamit sajnos nem tudok szó nélkül hagyni.
    Te most komolyan az activesyncel hasonlítod a bb-t? LOL
    Látom, hogy foglalkoztál a témával és bizonyára nagy tapasztalatod van benne.. de azért nem ugyanaz a kettő. Teljesen egyetértek, hogy helyenként igen problémás a BES upgradje, plusz a patchek installja.. És ha egyből az éles rendszert rontjátok el akkor csak gratulálni tudok hozzá.. ebből csak az jön le hogy milyen nagy ívből tojtok az egészre.Tök felelőtlen.. :D Nem baj, nem számít.. és ha pl előbb olvasnátok mielőtt nekiálltok upgradelni az kimondottan hasznos tud ám lenni. ez meg.. "Véletlenül nem besadminként futtatuk," :D jó.. figyelj.. nincs tökéletes rendszer, és tökre megérteném ha habzik a szád miatta, de jelenleg egy olyan össszetett rendszer sincs ami BB-t megközelíthetné! értem a táv management, fejlett policy beállítások, biztonság..
    Nálunk pl egy bb beállítás megvan kb 20perc alatt.. én nem tudom mi 3-4 óra nálatok..AD elérhető telefonról, a privát telefonkönyv pedig átmegy másodpercek alatt..Naptár taskok, és a kontaktokt amennyiben korábban rá volt dugva a gépre pedig wireless szinkronizáldnak.
    User betanítás.. szerintem marha logikus a rendszer mindent el lehet érni 3 klikkeléssel. Kedves ismerős most váltott Nokiáról.. és csak nézi, hogy, jaaaa hát ez ilyen logikus? Semmi sincs eldugva minden kéznél van.
    Természetesen szíved joga, hogy mi mellett teszed le a voksod..
    Amibe viszont egyet értek, hogy a BES költségek iszonyat magasok.. sokan jogosan mondanak le a legtöbb vállalatnak felesleges funkciókról, és inkább más platformot választanak.

Új hozzászólás Aktív témák