Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • novascream

    csendes tag

    Először is grat a cikkért - teljesen rendben van a stílus , korrekt hogy nem szubjektiv fika szóval riszpekt.

    A másvélemény :

    1. Szerintem Zimm se emelkedett Nosztradamuszi magaslatokba és sehol se jövendöli meg a világ PC végét hanem a PC's játék elfordulását konzol felé amin természetesen lehet vitatkozni .. ( ugye tudjuk mostanság melyik testrészhez hasonlit a "vélemény"
    2. A Konzol miért is nem tud FULLHD-t ? FATAL ERROR .... :)
    3. Minden új XBOX alapból rendelkezik egy HDMI csatival...... nem extra felszerelés

    Abban kétségtelenül igazad van hogy nem sok Elitista rohangál ideoda és valszeg nem fogunk vele a sarki boltban talákozni miközben azon agyalunk hogy akkor most a 15 deka parizert vegyem meg a tej kombóval vagy fizessem be a villanyszámlát....

    nem is igaz - nem is úgy - nem is az - nem is - nem

  • novascream

    csendes tag

    válasz Thome #6 üzenetére

    Mert 5 éve még nem volt létfontosságú, sőt, nem is volt elterjedt (ha egyáltalán volt)
    Akár egy 1st wave Xbox 360 képes a FULLHD-ra ( ahoz kétségtelenül kell egy + csatlakozó) de azóta ( értsd évek....) óta csak olyat kapsz ami tud.....

    és a hardver felett eljárt az idő.
    ..hát nem tom..... játszok Fallout3 -at PC-n és konzolon... és ugyan lehet hogy már a korom miatt nem jó a látásom de nincs sok különbség közöttük ....+eddig nem akadozott semmi....PC-n is ez van ugye

    "(Az arra következő néhány év után meg azon lesz fennakadva a nép, hogy a 2560 x mittoménmennyit nem bírják.)"
    Amennyire emlékeim élnek ez általában a videokártya topic szokásos Fradi - Újpest jellegű derbi kezdete szokott lenni ...... :N

    nem is igaz - nem is úgy - nem is az - nem is - nem

  • novascream

    csendes tag

    válasz FefeeX #29 üzenetére

    Nekem csak azzal az állítással volt bajom hogy a konzolok nem támogatják a FULLHD-t ami ebben a formában nem igaz. Az természetesen igaz hogy ez még alapból nem jelenti azt hogy a játék is az lesz de ugye már rögtön más a leányzó fekvése hiszen nem a hardware gátolja a tisztelt konzolos emberkét hanem a programozó aki vagy nem tudta vagy nem akarta kihasználni a létező lehetőséget.

    Amúgy igazad van...hasonló okokból álltam én is át.....ha pedig éppen elkap a perverzió hogy excel-t kell nyitnom ahhoz elég egy lapos is...

    nem is igaz - nem is úgy - nem is az - nem is - nem

Új hozzászólás Aktív témák