Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Gabrika #41 üzenetére

    Ha választanom kellene, a SC2 és a WoW miatt a PC-t választanám.
    Plusz ugye ha választani kéne (tehát semmi PC), akkor ugye munka, internet, stb stb, egyértelműen PC. Ha csak autóst meg bunyóst játszanék (MK, Tekken és Forza miatt vettem alapvetően a boxot), és munkára lehetne mellette egy low-cost PC-m, akkor boxot választanék, egyszerűen erre adott pénzből sokkal jobb alternatíva.
    Szerencsére választanom nem kell, lehet mindkettőm, és így kényelmes is nekem, egyiket sem adnám oda/el végérvényesen... :)
    Egyszerűen csak mindegyiknek tudnék órákig regélni az előnyeiről. Konzolról annyit még, hogy a multiban jön ki igazán a hatása, haverok is nagyon szeretik, de nyilván nekik nem kell saját, mert jól elvagyunk heti 1-2szer az enyémen aztán szevasz :)

    "- ha 1-1 monitort-TVt felváltva használsz, akkor szerinted kisebb lenne a teljesítménye? ez fura lenne nekem, szvsz még ha klónozva megy akkor sem csökken"
    pedig csökken, a kérdés inkább a mennyit, mert ugye a megjelenítés folyamatos a másikon is. Ha meg nem, az elég nagy macera, átállítgatás, stb. Nem szeretem a biztosra beállított dolgokat cseszegetni, ha nem muszáj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák