Keresés

Aktív témák

  • Urban Terror

    tag

    Ghostery-ben hozzáadtam az oldalt a kivételekhez, de továbbbra sincsenek reklámok.
    Ha valaki tudja, mit hagytam figyelmen kívül, ne tartsa vissza! :)

    Szóval jó a cikk és teljesen jogos a felvetés, én személy szerint örömmel vettem volna, ha jobban kibontjátok a netes hírdetési struktúrák mikéntjét, mert számomra továbbra is zavaros. Ha jól értem van a fix termék, fix helyre fix pénzért típusok és vannak a hírdetési felülettel nagyban kereskedő cégek, akik profilozás, vagy mifene alapján mindenféle látogatottságú oldal "kirakataiba" személyre szabott reklámokat állítanak (erről szólna a követés).
    Vagy rosszúl gondolom?

    Amúgy miért nem olyan reklámok vannak elhelyezve pl itt, mint amik pont olyanok, mint a cikkekbe ágyazott fotók?

    Én akkor telepítettem az adblockot, amikor az index megnyitásakor a kezdőoldal kettészakadt, mint a Vörös tenger, kihajtogatta magát belőle egy másfél képernyőnyi gif, majd megindult benne egy fél perces merci reklám. (lehet túlzok, de így éltem meg) Oké, a merci a kedvenc autómárkám, de akkor is a j.é.a.f.-át. -kiáltottam fel, és azt hiszem jogosan.

    U.I.: a profiboksz.hu cikkeiben olyan hírdetési videó van beágyazva, amit nem szűr a Jóisten sem, az hogy van?

    Egy szónak is száz a vége, a ti remek munkátokért és az évdized alatt kialakult közössségért abszolút csekély elvárás az oldalon amúgy is vállalható módon megjelenő reklámok engedélyezése. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Urban Terror

    tag

    Olyan megoldás érdekel, amibe a facebook és a google beledöglik, ti viszont jól jártok.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák