Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    Én elég régóta itt vagyok, DE nem a kezdetek óta.

    Sose használtam semmiféle reklámblokkolót, még ha csak EDGE mobilnetem volt akkor se...

    Mert kb észre se vettem, hisz javarészt az oldal tematikájába illő háttér jelent meg, egy Mobilarénán egy mobilreklám nem kirívó, mint ahogy egy PH-n se mondjuk egy Corsair táp reklám.

    Prémiumot se azért váltottam, hogy bannoljak bárkit is / de amúgy akad... / , hanem mert nekem rengeteg pluszt adott az oldal, amit máshol nem tudnék elérni. /

    És igen, néha , sokszor Hardveraprón adtam el a cuccaimat, a Ti erőforrásotokat nyúzva, emeltem ki hirdetéseket, és vitték el azonnal... Mondhatni, ha másnak is vastagon hozott, tőletek se sajnálja az ember..

    Nálam nem lesz Adblocker.. se most, se holnap.. nem érzem a szükségét...

    Ja, hozzáteszem, más hasonló tematikájú oldalon jönnek felfelé a bosszantó reklámok, egy sportoldalon pl felugró ablakban fogadási oldal reklámja... Az tényleg bosszantó...

    Szerintem aki teheti, kivételnek beállítja a PH/MA oldalakt és ennyi... Aki meg úgy hagyja, szíve joga, mi se fogjuk tudni, ő meg azt csinál amit akar

    @kcsa: Ingyen: kikapcsolod, vagy nem lesz hol fórumozni... :) Nekem se lenne túl jó, persze a család lehet üdvözölné... csak azért itt is van egy komoly szakmai réteg kialakulóban, netán kialakulva... Nem lenne jó elveszíteni...

    Plusz, én igaz nem kapcsolom ki, de mondjuk aki prémium user, és gyenge mobilnete van, esetleg rengeteget mobilarénázik, annak a kikapcsolt állapotban nem keveset spórol a nettel ez az opció.

    Végig kell ezeket pörgetni mindenkinek. Én azt számolom mennyit hozott évek alatt a PH-zás, akkor a prémium nekem aprópénz...

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Aktív témák