Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz oO7 #314 üzenetére

    én a nyakamat merném rá tenni, hogy amint megjelenik a két konzol, eladási rekordokat fognak döntögetni maguk a konzolok és a játékvásárlások is velük együtt,

    Efelől komoly kétségeim vannak. Anno a PS3-al szemben pont az volt az egyik kifogás, hogy drága volt, márpedig pont úgy 499$-ba került, mint most az Xbone fog (pedig hát infláció...). Akkor volt Xbox360 Core 299 dollárért és Xbox360 399$-ért. Viszont az még a gazdasági világválság előtt volt...

    s innentől kezdve az egész harc amit vívtok az olcsóbb játékokért meg a használtjáték bizniszért értelmetlenné válik...

    Az olcsóbb játékok úgy kerültek elő, hogy az Xbone melletti érvként lett felhozva, hogy hát az online DRM mizéria ugyebár hasznot jelent, mert hát olcsóbb is lehet akár a játék. Pont ezt mondják tucatnyian, hogy hát nem lesz, mert miért csökkentenék a forgalmazók és az M$ az árakat.

    A használt játék biznisz meg köszönni fogja, de jól ellesz a PS4-el akkor, ha az M$ tényleg ki akarja facsarni az Xbone-t...

    de aztán használtan további 2X-en (most csak hasraütés szerűen mondtam egy számot), átlag Y petákért, szóval ha azt akarjátok, hogy az a 3X*Y peták nektek follyon be, akkor alakítsátok át az árazásotokat, mi pedig biztosítjuk, hogy az valóban hozzátok follyon...

    Lehet, hogy most újat fogok mondani, de az árakat nem a fejlesztők, hanem a konzolgyártók lövik be. Nem az EA, ActivisionBlizzard vagy az Ubisoft jelentette be a konzolokhoz jövő játékok árait, hanem az M$ és a Sony.

    Ezért is írtam alant, hogy ha a DRM-es erőlködés valóban az árak csökkenését hozná (ahogy egyesek állítják), akkor az M$ alacsonyabb nyitóárakat szabott volna. De nem, maradt 59,99$...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák