Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pacee87

    aktív tag

    válasz ΞΔGLΞ #4966 üzenetére

    Kicsit túlzottan meg vagy keseredve mostanság! Konkrétan butaságot tanácsolsz neki! Nekem a kb. 3 hónappal ezelőtt volt az 1. WDRT a telefonon, amit emiatt a hiba miatt csináltam és azóta teljesen jól működik a HDMI hang! A telefont egyébként tavaly decemberben vettem! Continuum módban talán még jobb is a telefon mint simán! Én spec gyorsabbnak érzem!
    Éppen keresnék egy tisztességes dual sim csúcsmobilt, ár nem számít, de hivatalos magyar forgalmazás és gyári garancia fontos lenne, hát nem igazán van életképes lehetőség 950/XL-en kívül! Huawei Mate 9 talán az egyetlen lehetőség, amiben buherával sincs FM rádió, választani kell, hogy vagy 2 SIM, vagy bővíthető memória, a kijelzőt meg inkább hagyjuk 240-ért. S7 edge ds nincs itthon hivatalosan és a kijelzőt leszámítva ugyanazok a dolgok hiányoznak mint a Huaweiből. Szerintem ez tré! $-től függetlenül mindig kompromisszumot kell kötni...
    Szóval azért máshol sincs kolbászból a kerítés, pláne ha visszaemlékszem a korábbi és a munkám miatt kötelező jelenlegi Androidos élményeimre...

    Szerk.: Nem, nagyon nem hibátlan a W10M és a 950, de nem tudom, hogy mit választanék helyette...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák