Új hozzászólás Aktív témák

  • Account1995

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy hete nyomkodom a drága kis 950-t! Pont tegnap már az ágyban feküdtem gondoltam megnézem még az e-mail fiókomat... ezt hittem csak a fülem súg de nem a telefon megnyitottam egy másik alkalmazást is jelen esetben a messengert megnyitás után kb 5 másodpercig súg a hangszóró de ugyan ez van pl a térkép megnyitásakor sőt akkor is súg ha le van zárva és kapok egy üzenetet!!!
    Tehát a hang amit kiad a hétköznapi használatkor nem észrevehető de van olyan hangos hogy ha este kuss van akkor hallom!

    A kedvemért hallgassátok meg hogy nektek ad e ki ilyen súgó hangot pl feloldás után és alkalmazások megnyitásakor(tegyétek a fületekhez) ;) mer ha csak nekem van ilyen problémám akkor repül vissza a kis drága a telekomba :(

    Ezen kívül maga a telefon az összerakás az anyaghasználat engem teljesen kielégít nem féltem lerakni egy porosabb felületre mint az előző fém hátlapos almatermékemet egyszerűen imádom ahogy kinéz! Arról nem is beszélve hogy amikor a metrón feloldom a Hello-val mindenki eltátja a száját. A rendszer bejön a kijelző terén kb a telefonok mount everest-je!!! A kamera meg te uram isten volt már dizsibe is használva a drága napfényben egyszerűen elképesztőek ezek a képek amiket lehet vele lőni az almás meg droidos készüléknél messze jobb akkor lepődtem meg a legjobban amikor a dizsibe az emeletről fotóztam a lent táncolókat tök sötét volt és csak a fények villogtak és bárkinek felismerhető a képen az arca meg a pólókon az írások... egy valami zavar kicsit ez az utólagos feldolgozás a fényképezés után ami kicsit lassúra sikeredett!!

    Fagyásom kétszer volt mind a két alkalommal az aksi 10% alatt volt nem tudom hogy lehet e hozzá köze csak megfigyelés(természetesen a legfrissebb verzió fut a kicsikén).

    A telefont csak ajánlani tudom mindenkinek !!!

    A kérdésemre a válaszokat nagyon várom mer kicsit be vagyok parázva !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák