Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz mdraco #23094 üzenetére

    Bootloader nyitast a root miatt csinaltam , a google appokat nem fagyasztottam ,hanem toroltem ,meg nehany olyan appot amire sose lesz szuksegem , utana ment fel a fentebb emlitett launcher , berendeztem,belaktam , kapott egy fekete temat es nekem igy siraly 😀 a miui szep de egyben szokatlan is ,nekem bantja a szemem az ikonok halmaza,szinessege . Ha nem gyari rom van rajta akkor miflashel rakd fel a global stabil 4x-hez valo romot . A bootloader nyitasat a xiaomitol kell kerni , de egy gyari rommal vissza is zarhato , root detto, de azert kerdezd meg a webshoptol hogy bl nyitasnak vannak e negativ kovetkezmenyei . A root a rendszergazdai jog megszerzese a rendszer felett ,igy barmit modosithatsz ,kedvedre alakithatsz pl xplosed framwork ,gravity box meg egy ket okosito modul hozza, es a youtube app kepes lesz a hatterben is futni , a reklamokat is szamuzheted belole ...stb facebookbol a tavaly ev elejit javaslom hasznalni vsz jobb mint amive az is valt az elmult idoszakban .
    A miui-n belul ovatosan az engedelyek kezelesevel , mert en annyira tul toltam hogy hr lett a vege ...bongeszonek yandex es a chrome igen korrekt , a gyari kepes kicsit docogosen mukodni ...

    De ha kerdesed van inkabb privatba tegyuk , hogy ne offoljuk szet a topicot, illetve a 640-et aktivan es megelegedessel hasznalok elol ne vegyuk el a sorokat ...

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák