Új hozzászólás Aktív témák

  • mtomi95

    senior tag

    válasz starr #17766 üzenetére

    A kegyelem döfés .494-en nálam az volt, hogy már nem csak az Edge alatt "tört szét" a kép, de a zárolási képernyő (gyári ablakos kép) is az órával. A lassúságot, random restartokat, a recsegő ébresztőt még elviseltem volna. Ezekkel még RS-en nem találkoztam. Az új Skype egyszerűen tökéletes a régihez képest. Tetszik az új kamera hang is és az összes új funkció. Ez már nekem több mint elmegy kategória. Egy hibája van jelenleg. A gmail-es vacak nem hiba! Egyrészt mert nem érdekel egy Google-s vacak se a Youtubeon kívül, másrészt meg eszembe sem jutott még, hogy az Email-es appba a gmail fiókkal lépjek be. Ha kell valamire vagy gépen lépek be vagy telón Edge-ből. Mivel már azt a címet azon kívül, hogy oda kapom a hitelesítést (kódot) az outlook fiókhoz, csak Youtube feliratkozáshoz, videó hozzászóláshoz használom. Ami meg ugye ritka. Mindenhol az outlook-ot adom már le. Annyira unszimpatikus ez a hisztis Google, hogy már, csak a keresőjüket se használom és PC-n a Chrome-ot sem. Mivel már az RS1-es Edge-re telepíthetőek bővítmények. Egy sor átírásával az összes Chrome kiegészítőt lehet Edge-en futatni, szóval hiány nem lesz belőle. Eddig is sokkal gyorsabb volt az Edge, de most hogy bővítmények is vannak, nekem többet nem kellenek a bot vagyis web kereső csinálta, hisztis cég szarjai. Na de visszatérve a témához RS1-en az előcsempék állnak meg. Nálam a naptár. De ezzel még simán együtt tudok élni mert magy difi van az RS1 javára a két win10m között. Ha ezt kijavítják és amit mások jeleznek vissza más Lumiákkal egy szavunk se lehet. Vagyis Googles vackokra meg (Pokemon Go, na jó nem használom szinonímának,) külső app hiányokra továbbra is lesz. Szerencsére én azon közé tartozom akik nem szúrnák tökön magukat ha nem lenne Facebook, Messenger app többet Windows 10 Mobilon. Szóval én képes leszek (ha lesz rá lehetőség) újra WP-t venni mert nekem ez a rendszer kell! Nem a gmail! Nekem mindent kiváltanak, válltottak a Microsoft megoldások sok droid telefon és rendszer után. Szóval ha van valaki aki ezt az app hiányt észre sem veszi az én vagyok. És ha van valaki aki ezt az app hiányt nem a rendszer hibájának tartja, az is én vagyok. Persze elfogadom külső appok nélkül nem lesznek felhasználok, (legyenek azok bármilyen számomra teljesen felesleges szar alkalmazások) és ha felhasználok nincsenek vagy igény a felhasználásra akkor rendszer sem lesz. Azt én nagyon sajnálnám, szóval szorítok azoknak akiknek hiányzik valami vagy ha valamelyik app nem olyan itt mint amilyen más rendszeren. Remélem fog javulni a helyzet. Én csak azt szeretném ha nem mindenki a Windows 10-et vagy a Microsoft-ot szídná egyből azért mert xy egy fogyatékos fejlesztő csapat és szarik az itteni alkalmazásukra. Nem védeni akarom őket, de ha ide téved egy hasonló érdeklődésű ember mint én aki azt olvassa itt, a Windows 10 egy szar és nincs kifejtve miért vagy túlozva esetleg alátámasztás nélkül az elriad tőle és akkor egy felhasználóval, igénnyel kevesebb. Én sajnálnám ha emiatt soha nem lett volna Lumiám és mindig az android vackokkal szívnék. Mert igen ez az ár kategória amit képes vagyok kiadni, mert van értek rendem, tudom nekem mi-mennyit ér, itt androidos vonalon hulladékot kapunk ennyiért (vagy hw vagy sw szinten, de valami sosem az igazi). Nekem egy telefon 40 ezer forinttól többet sose fog érni! :)

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Új hozzászólás Aktív témák