Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghalesh

    csendes újonc

    1. Cyberpunk 2077
    Ez egyértelmű. Olyan hangulata és atmoszférája van a játéknak, amivel még nem találkoztam. Egyszerűen beszippant és elrepül vele naponta 4-5 óra (több is ha lehetne). A fősztori is érdekes, de a mellékküldik vmi zseniálisan vannak megírva és már már egy hollywoodi filmet nézek, olyan. Nem tudom eléggé dicsérni a játékot, nekem nagyon betalált. A karakterek, a világ, a hangulat, az új világ felfedezése... mind. Plusz a gunplay-t is nagyon élvezem.
    (Megjegyzés: igen, sok a bug benne, állandó popupok vannak, volt hogy újra kellett töltenem mentést, stb.. Engem ezek annyira nem zavartak, de megértem ha ezek miatt vki kiesik az "immerzióból".)

    2. Spider Man Miles Morales
    Nehéz dolog erről írnom, mert abszolút elfogult vagyok. Imádom a pókembert és úgy érzem, hogy tökéletesen elkapták azt amit képvisel, ebben a játékban és az eredeti 2018-s játékban is. A harc, a "traversal", a poénok nálam mind betaláltak. Elhiszem ha vkinek ez a játék kevés volt, de én nagyon jól éreztem magam abban a 20 órában amit ezzel a játékkal töltöttem. Nagyon remélem, hogy jön folytatás ps5re majd.

    3. Ghost of Tsushima
    Ez az a játék amiben minden 9/10 és így az egész összeáll egy nagyon pozitív élménnyé. Semmi nem volt hatalmasan kiemelkedő. de a sztori is érdekes, a világ gyönyörű, az artstyle megfogott és szinte semmi hibája nincs a játéknak így nagyon élveztem végigtolni ezt nyáron.

    4. Hades
    Ez lenne sztem a 2. helyezett ha végig tudtam volna játszani, de sajnos béna(öreg) vagyok már hozzá valószínűleg.

    5. Division2
    Ezt én ebben az évben játszottam végig, tavasszal és nyár elején ez volt a default
    multis játékom. Nagyon a gunplay benne.

Új hozzászólás Aktív témák