Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    Nem olvastam még egyetlen kritikában sem, de nekem a legnagyobb problémám a játékkal, hogy valami HIHETETLENÜL szájbarágós. Olyan mint valami természetfilm, hogy mindig mindent megmagyaráz. A hangulatot teljesen hazavágja, pedig a látvány tényleg nagyon jó. Főleg azért érdekel, mert fontolgatom a könyv beszerzését, de ha erre rábólintott a szerző akkor az nem valami jó jel :( .
    Nem, hogy nincs sok hely ahova mehetnél felfedezni, de a városban is mindig egyből jön valami NPC hogy "Artyom.. csináld ezt". Mindig PONT előtted PONT akkor történik minden. Csírájában folytják el az interaktivitás illúzióját is. A játékmenet meg erősen idejét múlt, a szószerint sínen húzott részekkel, és az említett kidolgozatlan settenkedéssel.
    Szóval az állandóan nem túl nagy átéléssel narráló NPC -k, és bugyuta harcok számomra teljesen lerombolták a játékélményt. (meg hogy mindehol az orrod elé kell tolni a könyvet... oké felfogtuk, hogy van, elég párszor utalni rá)

    Sajnálom, mert a történet atmoszférája miatt azért vártam. Gondoltam, hogy átlagos lesz, de jobbat reméltem.

    Azért megemlítem, hogy a grafika tényleg nagyon szép, önmagában is képes egész hangulatossá tenni a játékot. A napló, generátoros lámpa stb. megoldások is kifejezetten tetszenek (bár nem értem, miért nem tud lemerülni a lámpa teljesen?). A fegyverek is jók. A STALKER mozgása is jobb lett (bár a kihajolás meg a "mélygugolás" bennemaradhatott volna). Ezért érint rosszul, hogy mindezt teljesen elrontották számomra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák