Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Nayrobi #20 üzenetére

    Igen erre gondoltam, hogy ezek mind leányvállalatok, amelyeket ugye a Sony vásárolt meg/pénzel/stb. Aztán ott vannak a külsős cégek mint a genDesign, Claphandz, Bluhole, amik ugye portokat és egyéb felújításokat mellék melókat csinálják.

    Arra utaltam az egészre, hogy GodGamer5 felhozta hogy az MS tehetségtelen mert nem tudnak játékot fejleszteni. Persze hogy nem, mert ők nem csinálnak játékot, hanem a leányvállalataik/külsős cégeik csinálják (remastereket ott is más-más csinálja pl.) ugyanúgy ahogy a Sony-nál is. Szóval így a 7-es hsz-nek semmi értelme nincs mert Sony is anno felvásárolt kisebb-nagyobb cégeket, hogy exkluzívokat csináljon. Most MS ugyanezt tervezi a pletykák szerint és máris csomó fórumban lenézik őket emiatt. Miért, kérdem én. Tök egyértelmű, hogy kicsit megkésett döntés ez MS részéről, de ezek a dolgok az ilyen cégeknél kb mindennaposak, semmi meglepő nincs bennük.

    (Erre hoztam fel plusz hogy a Sony fejlesztett már pár játékot direktben is a SIE Japan Studióval saját erőből, de ez náluk is eléggé ritka. Knack 2 volt ugye a legutóbbi.)

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák