Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    Megint egy újabb évszámos cím....ha nem olvasok bele, soha nem jöttem volna rá, hogy miről van szó. :DDD
    A 365 elvileg a legfrissebb verzióra épül, így akkor hamarosan a 2013-as frissül majd 2016-osra. Kíváncsi leszek milyen a végleges, bár a korai Preview verziót nézegettem, de nagy változást nem tapasztaltam.

    (#4) Iscariah: azért azt is, hogy MSO és MSO között koránt sincsenek akkora megjelenítési problémák, mint MSO - LO között, én speciel nem nagyon tapasztaltam.
    Igen, valóban az MS trükközik, főleg, hogy mostanság elvileg nyílt az OOXML. Másrészről viszont érthető, hogy védik a piacukat és nem könnyítik meg a konkurencia dolgát, hiszen nekik amúgy is a fizetős terméket kell versenyeztetni az ingyenes ellenében. Valamint nem az MS-től kéne várni a megoldást, hanem magának az ODF-nek a használatát népszerűbbé tenni, amire megint csak egy szűkebb rétegnek van igénye.
    Amúgy meg ez a gyakorlatban senkit nem érdekel... az a lényeg, hogy amit kell, azt megnyisson normálisan, működjenek a funkciók. Így akinek fontos ez és MS formátumokat használ, annál adott az MSO, akinek nem, megfelel akár az ODF is, annak elég a LO.
    Speciel nekem rengeteg cuccom van előbbi formátumokban és baromira nincs kedvem átformázgatni, vagy inkább a 0-ról újracsinálni mindent ODF-ben. Nekem megér havi pár ezret a 365. Persze azt is meg lehet érteni, akinek nem és mást használ, vagy okosítva használja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák