Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz #54625216 #117 üzenetére

    Szarkazmus. Irónia.

    Tisztában vagyok vele, hogy miről beszélsz, de nem fogok még tapsolni is annak, hogy a kedves vásárlók fizessek meg mindent, miközben az említett brand gyártók a szarrágás magasiskolájával spórolnak minden létezőn az alkatrészektől a kínai rabszolgamunkásokig. Arról nem is beszélve, hogy a nekik nem éri meg címszó alatt még hülyét is csinálnak belőlem, mert nekem biztosan arra van szükségem, amit ők kitaláltak.

    Az autós példa rossz, mert nem karambolos autót veszek, hanem újat, csak én építem össze az igényeimnek/pénztárcámnak megfelelő alkatrészekből. Ami az autóval ellentétben még nem is olyan szerszám, idő és szaktudásigényes, mert hetedik osztályos általános iskolások meg tudták csinálni 1 db csavarhúzó segítségével, csak nekem bele kellett tennem némi energiát, hogy szerezzek egy hibás gépet és megmutassam/elmagyarázzal, hogy hogyan működik. Persze tudom a corporate greed szempontjából ez minősített bűncselekmény volt a részemről.

    Egyébként a világ legerősebb gazdasága (ha kérdések nélkül mérvadó metrikának tekintjük a GDP mutatót) éppen kezd önmagába roskadni, mert a fizetőképes kereslethez kellene valami, amiből fizethetnek a vásárlók.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák