Új hozzászólás Aktív témák

  • k.

    őstag

    Nálam ez ugy kezdödött hogy ugye volt egy asztali pc .Namost jöttek a gamek és azt vettem észre hogy piszkusol elavult......Mivelhogy még elég fiatal vagyok és hát szülők tartanak el és az ő pénztárcájuknak is van határa ....elegem lett.Konzolom nincs tervben van majd valamikor veszek...Kaptam egy faxa kis notit amin egy-két régebbi gém is elindul(intel gma950 a vga) és azokkal játszom.Nincs igényem arra hogy a legujabbakkal játszak ha lenne valszeg nem notim lenne.Osztálytársaim mondják hogy huuu ez a game meg az mondom jóvan és kész.Téma lezárva.Ha viszont valami probléma van a winnel szivesen segitek mert azt imádom buherálni(nem themekkel meg ilyenekkel hanem hogy a hardveren hogy érhetek el max tempót).Egyébként például ha haveromhoz átmegyek és neki megvan a legujabb csodajáték szivesen játszok vele de amint irtam igény nincs rá.
    Nekem kissé fura értékrendem van notiba (fontos a kijelző minősége a gombok és az anyagok a proci legyen dual core mert irok dvdket és ugye ott nem mindegy.És ennyi....)

Új hozzászólás Aktív témák