Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • róland

    veterán

    válasz Narxis #499 üzenetére

    Logikailag a munka mellett nehezen végezhető != munkanélkülinek kell lennivel. (Az pedig nem szerepel a z általad linkelt anyagban, hogy munka mellett "egyáltalán nem végezhető".)
    Azért a vizsga sikeressége sok tényezőtől függ. Nem hiszem, hogy ez így szerepelne a pályázati anyagban. (Általában az szokott szerepelni, ha önhibádból nem vizsgázol, akkor követelhetik a támogatás visszatérítését. Gyakorlatban voltam már államilag finanszírozott képzés részvevője: a képzést és az első vizsga díját fizette az állam, ha az első vizsga sikertelen volt, akkor tanulóként köteles voltam a 2. vizsgát megpróbálni és annak díját már magam kifizetni. Ha ez sem sikerült, akkor az államnak nem volt követelése a tanuló felé.)

    Dark Archon (#500): Leginkább nem volt tájékoztatás. (Ez engem is bosszant mindig.) De így legalább állami (minisztériumi, szervezői) részről nem írkáltak össze-vissza mindent. Az egyes sajtótermékekben az újságírók már inkább formálták saját kényükre.kedvükre az információkat. (Sugalltak gondolatokat az olvasóiknak.)

    http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Új hozzászólás Aktív témák