Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz hibavissza #48 üzenetére

    "A nem szabad temetni, mert nem annyira meredeken zuhan megállapítástól eljutottál egy olyan 3 pontos hibalistáig ami bármelyik csak közepesen tőkeerős hardvergyártót a padlóra küld."

    Mi is zuhan? Az eladások? Azok pont nem. A hibalista a lemaradást, nem a megsemmisülést igazolja. De ha tudsz egy jó forrást arra, hogy az Xbox One platformként zsugorodik a lassú bővülés helyett, azt elfogadom, mert mindennek ellentmondana, amit az iparági hírekből amúgy ki lehet olvasni.

    "Melyek azok az átkozottul népszerű, dedikált húzócímek amik miatt most az ember PS4 helyett Xboxot vesz. Az előfizetős multi?"

    Nem olvasol figyelmesen, itt én is a PS4-nek adtam a pontot. Ezért jön egy PS4 Pro. Mellesleg ott is fizetős a multi.

    "Én tavaly bedőltem nekik. Vettem egy One-t. Elolvastam, támogatja a 360-as játékainkat is. Ja, csak a Kinecteseket nem."

    Te nem a Microsoftnak, hanem a saját hülyeségednek dőltél be. A Microsoft mindenhol hangsúlyozta, hogy a régi Kinect és az új Kinect nem kompatibilis egymással, más szenzorokat használnak, így nem lehet visszafelé kompatibilitást biztosítani. Soha (értsd: soha) nem volt arra ígéret, hogy Xbox 360-as Kinect játékok is bekerülnek a Backward Compatibility programba.

    A többi meg végképp csak anekdota részedről. Volt WP a családban... Oké, az volt valaha 5% felett penetrációban? Azt hiszem a 60 vs 30 millió eladott példány nem ez az eset.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák