Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz opr #6 üzenetére

    Úgy értem, hogy ebből az Asusból a fullos verzió, amibe teljes méretű akksit szereltek, az 5000 dollár. A kérdés az volt, hogy egy hasonló kiépítésű Mac-hez képest hol kell keresni azt a plusz 1500 dollárt?

    Azt vágom, hogy a Xeon-hoz ECC ram jár, amit nem vágok, hogy egy laptopnál ez milyen előnyt jelent? Egy ilyen laptop nem arra van tervezve, hogy 24/7-ben fusson évekig egy rack szekrényben.

    A másik - jövőre gépet szeretnék újítani, programozásra kell, és igen, a Macbook Pro az pont eléggé Pro erre a célra, még úgy is, hogy nincsenek portok rajta. Pl. ilyen dolgok, hogy szoftveres support, amiről az Asus messze földön híres. Vagy hogy olyan oprendszer fut rajta, ami alapvetően nem egy spyware platform. Nálam ezektől (is) pro valami, és amúgy telibeszarom, hogy van-e rajta sd kártya olvasó vagy nincs, ezért sírjanak a fotósok.
    Ha már konzumer idiotizmus, nálam venni 5000 dollárért egy Asus laptopot sokkal inkább az, mint venni egy Macet, aminek vannak ugyan hiányosságai, de tartósságban és minőségben már bizonyított.

  • tasiadam

    veterán

    válasz opr #6 üzenetére

    Az ismerősömnek van egy almása, nekem megy egy Zen ux32vd.
    Több a ramom
    Erősebb a procim
    Van VGA-m
    Szebb a kijelzőb
    Szebb maga a laptop is
    Jobb a billentyűzetem

    Ő közel 200-at adott érte, én csak 90-et :D Aki nem tudja az applet kihasználni, az az apple tulajok 95%-a.

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Új hozzászólás Aktív témák