Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Joshi #25 üzenetére

    A LibrElec az tkp. egy linux disztro Kodi-val, tehát végülis ugyanaz. A RB Pi pedig a hardvert adja, olcsón és jó minőségben, legalább is, egy asztali médialejátszóhoz képes nagyságrendekkel olcsóbban. Amlogic jó, de support kvázi nem sok, az RB Pi-nél ezzel szemben hatalmas a community. Én sem trollkodásból írtam, csak szemléltetni akartam, hogy milyen sokoldalú az eszköz, és nem feltétlenül csak az elektronikát hobbi szinten űzők sportja lehet. hazánkban is kapni üzletben, garanciával olyan Pi pakkot, ami kulcsrakész medialejátszó, SD kártyán Kodi-val, a Pi-nek dobozzal, táppal stb. Csak összedugod, és megy.

    A tudomány a valóság költészete!

  • HDR123

    tag

    válasz Joshi #25 üzenetére

    Messze nem igaz amit írtál. Teljesen tökéletes MediaCenternek és veri a konkurenciát. És van hozzá távirányító is, vagy egyszuerűen ha a TV-d támogatja a CEC protokoll-t akkor a tv távirányítójával tudod használni a Pi-t, mivel a Kodi támogatja a CEC-et.

    Nyilván aki ért hozzá az megveszi, felrakja mondjuk ezt az SD kártyára és összedugja a TV-vel a Pi-t. Onnantól már megy. Akinek ez bonyolult, az még tud venni előre telepített SD kártyát. Akinek meg az is bonyolult annak nem való semmilyen MediaPlayer, csak az USB-s tv és a BluRay player.

    Ahogy előttem is írták, nagyon nagyon sok minden építhető belőle. Nem véletlenül van nekem is itthon 3 különböző feladatokra.

Új hozzászólás Aktív témák