Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    Szerintem, ha a teljes képernyős IOS app futtatást megcsinálják, akkor lesz több olyan alkalmazás, amit eséllyel futtatnak MAC-en is. Például a saját ismeretkörömbe tartozó audió appokat. Mondjuk az AURIA-t, Cubase-t, amit kiválóan lehet egérrel, billentyűvel ios- alatt is használni. Aminek az IOS verziójú VST pluginjei, hangszerei töredék árúak a "rendes" MAC-ra kaphatókhoz képest csaknem azonos tudással, azonos minőségű hangzással.
    Az IOS alatt tökélyre fejlesztett Audiobus, AUM lehetőségeit a megvett soktucat appal szerintem jópár tízezer zenebohóc ki fogja próbálni.
    Ha azt nézzük, hogy az IOS-re megvett apjjaimat használhatom BIG SUR alatt, akkor a Macbook AIR (M1) ingyé van. Akkor biztos nem fogok hatéves iPad AIR2-m után iPad Prot, vagy AIR3-mat.. veni 300e felett, ha nagyobb memóriát, háttértárat.. kapok fullos desktop környezettel négyért. A touch funkciókhoz meg ott van az AIR-2 egy párdolcsis appal becsatolva.. Az eddig megvásárolt és becsületesen támogatott appok erős értéknövelői lehetnek az M1 procis mekeknek.. Inkább azt tudom elképzelni, hogy meghasonlanak a fejlesztők.

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák