Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Tigerclaw #1 üzenetére

    Az, hogy kontrollerrel/egérrel a kézben kell kattintgatnom, mialatt egy VR szemüveg van a fejemen, pont elég. Itt a látvány, valamint a szemüveg által gerjesztett valóságérzet a lényeg. A Kinect és Move nem véletlen nem volt annyira groundbreaking, mint amennyire várták, sokszor nagyon béna volt a hadonászás. Egy mászófallal lenne értelme a mozgáskövetésnek, de egyébként szerintem nem lenne annyira élvezetes az, hogy a tévé előtt lóbáljam "vakon" a kezem.

    “The wha-"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz Tigerclaw #1 üzenetére

    A VR FPS-knél sem kell az ember kezében egy fegyvernek látsz tárgyat tartania, hogy élvezetes legyen a játék. Mondjuk az simán elképzelhető, hogy a mozgásérzékelős irányítók a reneszánszukat fogják a virtuális sisakok okán élni, legalább is a Move és Wiimote páros esélyes (de a Kinect-et is el tudom képzelni, pl. beszkenneli a tested, így pl. a VR moziban ülve magadat látod a székben).

    (#6) VinoRosso Most vegyék fel a kesztyűt a Project Cars-szal? (költői kérdés volt)
    Egyébként szerintem ez egy igencsak innovatív próbálkozás, és a VR sokat is ad az élményhez. Monitoron nem lenne ugyanaz, maximum a grafika.

    (#4) CocooN-z Szerintem azért oldották meg ezt így, hogy legyen az agy felé egy visszacsatolás, miszerint "ez nem a valóság, szóval nem kell félni". Egy valódi hegymászó testtel szvsz már több embernek lenne rosszulléta meg halálfélelme.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák