Új hozzászólás Aktív témák

  • TBT

    addikt

    válasz nonsen5e #4 üzenetére

    Ezzel már én is így vagyok, a tavalyi AC Unity és Dragon Age Inquisition és az idei Batman Arkham Knight volt az utolsó csepp a pohárban előrendelés szempontjából. Még publikus bétának sem minősülő élvezhetetlen és rosszul megírt játékok baromi drágán. Emellett totál unalmas és lelketlen mindegyik. Elég volt a tanulópénzből. Még némelyik béta változat is köröket ver az említett játékok boltba szánt verzióira.
    És ehhez még azt is hozzáveszem, hogy a kedves kiadók (Microsoft és Square Enix) és fejlesztők (Crystal) mennyire alsóbbrendűként kezelik a PC-s és PS4-es tábort. Ezek után még tegyek nekik szívességet azzal, hogy 0day megveszem a játékukat, amit már sokan végigjátszottak? Hasonló eset a GTA 5 is, de az nem igazán érdekelt sosem és ott már régóta szívatták a PC-s tábort (azt hiszem már a San Andreas is később érkezett PC-re, mint konzolokra anno), ellenben a TR esetében ez az első, hogy egy PC-n és PS platformokon nevelkedett játék első körben XBox-ra jelenjen meg, hátrébb sorolva a másik két platformot, csakmert az M$$$$$$$$$$ így gondolta jónak.
    A Crystal tavalyi nyilatkozata csak olaj volt a tűzre... PC-seknek ott a Lara Croft and the Temple of Osiris, PS4-eseknek pedig ott a Tomb Raider Definitive Edition, a superior XBox pedig megkapja a Rise of the Tomb Raidert, így mindenki boldog! :C
    A 2014-es augusztusi bullshit óta 2015 júliusáig kellett várni egy mindenkori multiplatform cím esetében arra, hogy megerősítsék a PC-s és PS4-es változatok majdani érkezését? Közel egy évig tartott ezt bejelenteni?
    Ezek után pedig 2x annyit elkérnek a játékért, mint a 2013-as változatért? Amikor nem hoz 2x annyi játékidőt és újítást ez sem. Sőt, vegyek még hozzá Season Pass-t meg kártyákat is hogy ne maradjak ki semmiből?
    Nope! Majd egyben megveszem a Complete verziót 75%-os Steam leárazásban. Az eddigi részeket mind megvettem, Underworld és a 2013-as rész 0day vásárlás volt különleges kiadásban, de a többit is a megjelenés közelében szereztem be. Ezzel az egész herce-hurcával csak azt érték el, hogy ne nekik adjam azt a 13 000 Ft-ot a PC-s változat megjelenésekor.
    Majd megkapja más (Blizzard - Overwatch), én pedig tudok várni egy komolyabb leárazásra. Ha már amúgy is megvárattak, akkor nem mindegy?
    A pénztárcámmal szavazok és nekem ez a mocsok unfair trend nem pálya. Ők vannak értem és nem én vagyok ő értük! Nekik van szükségük a pénzemre, azért kaparnak olyan szorgosan a marketingesek is, nem pedig nekem van szükségem a játékaikra.
    Úgyhogy én várok tovább, mivel Square Enix cím, így nincs kétségem afelől, hogy a 2016-os Steam Summer Sale keretében már 50 vagy esetleg 60%-kal olcsóbban adják (pár hónapot tudok már várni). Gamestop már most 40%-kkal olcsóbban adja a játékot, pedig 1 hónapja, hogy megjelent! :DDD
    Ha nem kell egy "koszos" PC-s és PS4-es pénze én azt is megértem kedves Crystal és Square Enix, de akkor pár hónap múlva se kaparjatok érte foggal-körömmel! :D

    [ Szerkesztve ]

    "I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Új hozzászólás Aktív témák