Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • traz75

    tag

    válasz atainprison #5 üzenetére

    Azt hiszem, kicsit félreérthetően és talán túlzóan fogalmaztam. Nyilván kevesebb pénzből készült mint a Witcher 3 (azért MOCAPra még telett), és nem is a hiperszuper grafikát hiányoltam (már csak azért sem, mert a hazai júzerek 90+%-ához hasonlóan nekem sincsen highend gépem ami ilyesmit egyáltalán lehetővé tenne). Egyszerűen csak annyit írtam hogy a videót megnézve (ismétlem, a videót megnézve, tehát konkrétan semmi más infó alapján) számomra nem tűnt különösebben érdekesnek a játék, sablon horrortéma átlagosnak nevezhető konzolos külsőbe csomagolva, nem láttam semmi olyan extrát amire felkaptam volna a fejem, hogy ez kihagyhatatlan lesz, nem igazán éreztem az atmoszférát, pont azt amivel elméletileg ki akarnak tűnni a készítők... Ettől persze még lehet akár az év játéka is belőle.
    Az "AAA játék" meg egy érdekes dolog, én nem gondolom azt hogy attól lenne jó egy játék hogy sok pénzt ölnek bele. Persze nyilván több esély van rá hogy sok pénzből sokan jobb dolgot hoznak ki mint kevésből kevesen, de ez csak esély, amivel nagyon gyakran nem sikerül élni. Néha meg aprópénzből is összejön.

    Szart nem veszek, nem adok el. :) ui : minőségi trágya eladó :D

Új hozzászólás Aktív témák